Konkurso „Muzika suartina“ dalyviai parodė savo muzikos klasę: turime labai skurdų inventorių

„X Faktoriaus“ kartu su lietuvišku mažmeninės prekybos tinklu „Norfa“ organizuojame socialinė iniciatyva – „Muzika suartina“ pristato vienus iš konkurso dalyvių – Šiaulių rajono Bubių mokyklą, kuri savo atsiųstu video išsiskyrė, kaip vieni originaliausių. 

„Mūsų jaunieji muzikantai yra išradingi, jie kuria savo instrumentus. Surengia šaunius pasirodymus tėveliams, mokyklos bei kaimo bendruomenėms, savo dalyvavimu papuošia įvairias šventes, renginius. Nauji instrumentai, kuriuos galima laimėti konkurse, motyvuotų muzikuoti ne tik mažiuosius, bet ir vyresniųjų klasių mokinius“, – pabrėžė jaunųjų muzikantų vadovė Sonata Abromavičienė. 

Šiaulių rajono Bubių mokyklos muzikos studija „Linksmieji garsiukai“, ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai, 1-10 klasių mokiniai, pasak S. Abromavičienės, turi ypač skurdų muzikos inventorių, tačiau tai neatima iš vaikų noro muzikuoti ir paskatinta patiems imtis kūrybiškų sprendimų. 

„Kadangi inventorius skurdus, naudojamės ir savo sukurtais instrumentais, pavyzdžiui, pasigaminame būgnelius, barškučius ar iš popieriaus susikonstruojame kitokius instrumentus. Vis dėlto, norime groti naujais instrumentais. Norime laimėti“, – tvirtino „Linksmieji garsiukai“ vadovė. 

REKLAMA

Anot muzikos studijos kolektyvo, jiems trūksta tokių instrumentų, kaip būgneliai Džembė, perkusinės lazdelės, medinis metalofonas, sintezatorius, būgnų komplektas su lėkštėmis, ukulėlė, kolonėlės, mikrofonas, tamburinas. 

Konkursas „Muzika suartina“ tik įsibėgėja, tad kviečiame dalyvauti muzikos klases dalyvauti, užpildyti dalyvių paraiškas jūs būsite tie laimingieji, pas kuriuos atvyks „X Faktorius“ su mecenato „Norfa“ dovanomis. Dalyvių anketą galite rasti čia.


Rašyti komentarą...
A
Aure
2019-11-30 01:06:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
na jeigu tai konkursas tik del laiku tai ir viskas aisku tas kas pirmas idejo tas ir laimes
siaubas iki ko nuvaziavo ....
Atsakyti
0

A
Aure
2019-11-30 01:08:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
konkursas ,,,kas pirmas idejo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų