Komikas Maksimas Galkinas gerbėjus palepino gundančiu kadru: jūroje – pusnuogis

Rusų komikas, aktorius bei legendinės atlikėjos Alos Pugačiovos vyras Maksimas Galkinas savo gerbėjus dažnai lepina kadrais iš savo asmeninio gyvenimo, jais pasidalindamas socialiniuose tinkluose.

76

Žinomas vyras nevengia viešumos bei drąsiai reiškia jį užplūdusį džiaugsmą. Neseniai socialiniame tinkle „Instagram“ jis paskelbė nuotrauką su sūnumi. Jiedu įamžinti žaidžiantys jūroje. Maksimas berniuką laiko iškėlęs virš galvos, imituodamas skraidymą.

(76 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Komikas Maksimas Galkinas gerbėjus palepino gundančiu kadru: jūroje įsiamžino pusnuogis

„Kaip tai nuostabu: jūra ir vaikystė. Aš iki šiol prisimenu, kaip ketverių panėriau jūroje, pramerkiau akis po vandeniu ir pamačiau žuvytę, ir man ši paprasta maža žuviūkštė tapo tų nerūpestingų laikų aukso grobiu. Mūsų vaikai – tai dar ir galimybė nors vienu žvilgtelėjimu, nors menkai akimirkai pažvelgti į tą nuostabų pasaulį, kuris visomis būties spalvomis atsiskleisdavo mūsų pačių vaikystėje“, – po žavinga nuotrauka rašė Maksimas.

Visgi daugybė internautų dėmesį atkreipė ne tik į šiuos idiliškai atrodančius tėvo ir sūnaus santykius, bet ir į tai, kad Maksimas pademonstravo savo apnuogintą kūną. Jūroje jis stovėjo su maudymosi trumpikėmis, o to kasdien nepamatysi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų