Kodėl žinomi Lietuvos žmonės atsisako savo vaikų, kodėl kiti pralaimi bandydami išsaugoti tai, kas brangiausia, kodėl dar kiti sugeba prieš savo atžalas pakelti ranką?

Šį trečiadienį TV3 laida „Nuodėmių dešimtukas“ įvardins dešimt skaudžių tėvų ir vaikų santykių, teismų, pykčių ir dalybų, kalbins paliktus ir paliekančius.

Kodėl Radžio tėvai jo išsižadėjo ir palikę sūnų vaikų namuose taip ir nepasiekė doros kelio? Kiti tėvai atiduoda paskutines jėgas dėl pačių artimiausių – nėra nė vieno Lietuvos gyventojo, kuris nebūtų susipažinęs su Ingos Rinau istorija ir jos žūtbūtine kova dėl teisės auginti savo dukrą. Vieni tėvai atkreipia visuomenės dėmesį begaliniu noru būti kartu su savo vaikais, kiti tuo, kad atsisako visų ryšių su giminėmis.

Kaip antai operos ir kitų kūrinių boso partijų atlikėjas, buvęs Kultūros ministras, nacionalinės premijos laureatas, iki šiol vengiantis pripažinti savo anūkę Eveliną. Vyriausios dukros Sabinos mergaitė jau ketverius metus bando prisibelsti į senelio širdį, tačiau jos pastangos nueina veltui. Vladimiras Prudnikovas ; neketina prisiminti turįs anūkę. Kuo ji taip prasikalto?

Dabar Evelinai jau šešiolika. Paauglė, šiemet ketinusi pasveikinti senelį šešiasdešimtmečio proga, ir vėl nebuvo išgirsta. Vladimiras Prudnikovas nieko nenori girdėti apie vyriausios dukters Sabinos mergaitę – savo tikrąją anūkę.

REKLAMA

Kai pirmą kartą prieš ketverius metus mergaitė atvėrė tuomet kultūros ministerijos slekstį, buvęs ministras Vladimiras Prudnikovas rėžė, jog šito vaiko nepažįsta ir beveik viešai jos išsižadėjo.

Žinoma estrados atlikėja Vitalija Katunskytė „Nuodėmių dešimtukui“ išdrįs prisipažinti apie jos šeimą slegiančias baimes. 29-erių dainininkės sūnus netrukus bus paleistas iš Marijampolės pataisos namų. Ko baiminasi atlikėja ir kodėl „Nuodėmių dešimtukas“ nusprendė pasibelsti į jos namų duris, TV3 žiūrovai sužinos jau šį trečiadienį.

Taip pat trečiadienio laidoje laukia Džordanos Butkutės, Atlantos, Egidijaus Dragūno ir kitų žinomų Lietuvos žmonių šeimų istorijos, kurias dažniausiai jų herojai nori pamiršti.

Skandalingiausi vaikų ir tėvų santykiai „Nuodėmių dešimtuko“ laidoje bus paskelbti trečiadienį, birželio 10 dieną, 20.10 val. per TV3.Rašyti komentarą...
2009-06-09 12:28:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
NIEKADA NESUPRASIU ŽMONIŲ DERGIANČIŲ KITUS,LIGOTAI SADISTIŠKAI LENDANČIUS Į ASMENINES ŽMONIŲ ŠIRDIES KERTELES,DARANČIŲ IŠ TO DARBĄ,SADISTINĮ PASITENKINIMĄ,VIEŠĄ ORGAZMĄ IR MALONUMĄ SAU KAD VISI GIRDĖTŲ IR MATYTŲ RAŠANČIO PONO PSICHINIUS IŠKRYPIMUUS. TOKIO RAŠANČIO ANONIMO IR NIEKŠO GAILĖTIS NEREIKIA -JIS MATYT SIEKIA DAR IR JUODESNIO GYVENIMO PUSIŲ,GYVENIMO MĖŠLO IR SRUTŲ KURIOMIS MINTA IR GYVENA PASITAŠKYTI VISUOMENĖJE IR JUODINTI ESAMĄ GYVENIMĄ DAR JUODESNIU BENDRAME ŠALIES KONTEKSTE.O GAL IR UŽSAKYMAS IR NIEKŠO PASIPELNYMO ŠALTINIS....
Atsakyti
0

A
Antanas ne iš Seimo
2009-06-10 07:52:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonės ir likimai.Norint suprasti ,kodėl tie žmonės taip pasielgė ,būtina išklausyti abi puses.Gyvenimiška išvada:"nelaižytas ne veršis ",- kai ką pasako.Žmogaus gyvenimas 50% priklauso nuo jo paties ir 50% nuo aplinkybių.
Atsakyti
0

g
giedre
2009-11-26 07:32:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienas is Vladimiro Prudnikovo "teisetu" vaiku, zmonos Margaritos Prudnikovienes-Kairytes sunus,-Andrius Prudnikovas, 2 kartus autoavarijose uzmuses 2 zmones ( 7 metu mergaite ir 27 metu motina), taip pat dalyvaves grupiniame apiplesime, savo motinos buto, taip pat grupiniame apiplesime, merginos apiplesimas, vaziuojant vogtu automobiliu, taip pat savo darbdaves buto apiplesimas, seifo lauzimas ir pinigu pasisavinimas.
Jei reikalinga konkreti informacija, prasau man parasyti,-as jums issiusiu konkrecius doumenis, kurie registruoti policijos archyvuose.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų