Rašyti komentarą...
Pasaulyje muzikos žvaigždės išreiškia savo požiūrį į politikus,o politikai mėgsta pasimaudyti žvaigždžių spindesyje.Pries kelis metus Taylor Swift pareiškė remianti demokratų partija.Be abejo muzika turi vienyti žmonija ,ką ir daro!!! Nelengva prisikviesti į Lietuvą koncertuoti pasaulines zvaigzdes,derybos būna sunkios Na bet tikimės kad naujame Zalgirio stadione galimai koncertuos Coldplay,Bruno Mars,Harry Styles ir tt
Mano nuomone jis man tikras velnes
Net Pugaciova isspyre Kirkorova lauk, tai ko jus norite is Lietuvos?
@Fiodor Fėdia išreišk savo nuomonę, o ne būk papūga ir kartok ką pasakė ukrainiečių nevykėlis propagadistas Gordonas.
Didžiausia grėsmė Lietuvai, ne Kirkorovas, o konservatoriai su alpakos partija
Tai ką gal uždaryti visus ir tegul klauso landsbergio kas ką nori tą ir klauso visur vaidenasi priešai ne tokios laisvės laukėme
@Angele Tavo asmenine problema ko tu laukei. Tau niekas nieko neuždraudžia klausyti, važiuok į Kirkorovo koncertą ir TEN klausyk jo į valias kiek tau reikia!
Didesnę grėsmę Lietuvos nacionalinem saugumui kelia Pavilionis su visa konservatnikų šaika.
@Russ Garsiai nešnekėk, deportuos ir tave, galėsi kartu su Kirkorovu po durimis kartu miegoti, bus šilčiau.
Nemaišykit memp ,su polotika.Jis atvyksta koncertuoti ,o ne prpoganda užsiiminėti.
@Regina Nei jo koncertai, nei juo labiau kažkokios jo propogandos Lietuvoje kam nors įdomūs. Jeigu žmonės Rusijoje eitų į Kirkorovo koncertus, manai, jis taip smarkiai veržtųsi į Lietuvą? Kiek gi galima tas kelias vis tas pačias dainas klausytis?
Nemaišykit memp ,su polotika.Jis atvyksta koncertuoti ,o ne prpoganda užsiiminėti.
Nesuprantama, ko jis taip veržiasi į tą Lietuvą
Pavojus Lietuvai, tai musu politikai. Kurie kišasi y kitu valstybių vidaus politika, griaudami pačiu ekonomika ir valstybes gerove. Asilu saika sokanti pagal Landsbergio dudele.
@R. Juk galėtum važiuoti namo į savo tėvynę, ten neliktų nei pavojaus, nei Landzbergio, galėtum sau Laimę susikurti! Betgi ne! Sėdi parazitas įsikibęs į ten, kur nepatinka!!!
Į viršų