„Tu numegzk man, mama, kelią“, – devintajame dešimtmetyje dainavo legendinės „Nerijos“ solistas Liutauras Čeprackas. Šiandien jis jau pats „mezga kelius“, tik ne Lietuvoje, o Amerikoje. 92-aisiais išvykęs dainininkas gyvena netoli Čikagos ir sėkmingai verčiasi vežėjo verslu.

Liutauro Čepracko namuose neseniai lankėsi Lietuvos televizijos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ komanda. Juliaus Juchnevičiaus pasakojimas apie buvusį dainininką, kuris šiandien vadovauja vilkikų kompanijai – jau šį sekmadienį, kovo 16 dieną 17.30 val.

„Aš laimingas“, – tikina kažkada Lietuvoje garsus dainininkas: „Noriu dirbt, uždirbt, numirt ir viską palikt vaikams“. „Viskas“ – tai prabangus namas, dešimtis tūkstančių kainuojantys Versace baldai ir begalinis darbštumas. L. Čeprackas sako tik Amerikoje sužinojęs, kas yra darbas. Šiandien jis dirba septynias dienas per savaitę. Vilkikus vairuoja ir jis pats, ir dar penki jo firmos samdomi vairuotojai. Pasak L. Čepracko,  šiuo metu Jungtinėse valstijose vilkikus vairuoja apie tūkstantį lietuvių. „Keliai. Mašinos. Žmonės.“ susitiko su dar keliais iš jų.

Istorijos, kai kelių ereliai virsta kelių karaliais. „Keliai. Mažinos. Žmonės“ – sekmadienį 17.30 per Lietuvos televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų