Kavaliauskaitė-Morkūnienė su vaikais džiaugiasi Italijos saule: kadrai glosto širdį

Pramogų pasaulyje ne vienerius metus besisukanti elegantiškoji TV laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Moteris vis dažniau su savo gerbėjais ir draugais pasidalija įvairiais asmeniniais gyvenimo kadrais.

11

Šį kartą Indrė dalijasi jaukiais atostogų kadrais, moteris kartu su vaikais leidosi į kelionę.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kavaliauskaitė-Morkūnienė su vaikais džiaugiasi Italijos saule: kadrai glosto širdį

Tiesa, su dviem vaikais keliauti į Italiją pasiryžusi moteris pirmomis atostogų dienomis susidūrė su rūpesčiais. Mažoji Indrės atžala susirgo, todėl moteriai teko ieškoti vaistų Italijos vaistinėse. 

Pozityvumo ir energijos Indrei netrūksta, moteris pasidalijo jaukia nuotrauka su sūnumi, o po ją brūkštelėjo: ,,Kai kurios kliūtys kelyje nesustabdys mūsų būti laimingais. Kai pozityvumas gerokai išbandytas, bet nenugalėtas. Užtenka pamatyti savo sirguliuojantį vaiką ir ima, atrodo, pačiai skaudėti visą kūną. Tikiu, kad vaikų gebėjimas kovoti dėl savo sveiko ir laimingo gyvenimo - nenugalimas!"

Moteris prisipažino, kad nepaisant visų trukdžių, jai tai labai ypatingas laikas su vaikais.

Portalas tv3.lt primena, kad gegužę pasitvirtino ilgai sklandančios kalbos – tobula pramogų pasaulio pora laikyti Indrė ir Jogaila Morkūnas skiriasi ir teismui pateikė dokumentus dėl santuokos nutraukimo.

Internautai jau ilgą laiką įvairiuose forumuose aptarinėjo, kad Morkūnų šeimą ištiko krizė. Tą neva bylojo iš socialinės erdvės dingusios bendros nuotraukos kartu bei renginiai, kuriuose jie pasirodydavo atskirai.

Pora aukso žiedus sumainė dar 2015-aisiais. Tąkart jų vestuves galėjo stebėti beveik visi – artimiausius draugus jie pakvietė į asmeninį skrydį, o danguje su lėktuvu išraižė širdelės formą.

Indrė ir Jogaila augina du vaikus – dukrą Mariją Barborą ir sūnų Aleksandrą. Tai jau antroji Jogailos santuoka, iš ankstesnių santykių jis turi 20-metį sūnų Adomą.


Rašyti komentarą...
V
Violeta
2019-07-05 09:24:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Argi buvo galima porą laikyti idealia, kai jaunutė moteris trumputėje santuokoje tapo panaši į sutrintą keturiasdešimtmetę kempinę . Šitoje santuokoje tik Morkūnas buvo idealus išnaudotojas ir kankinti jas. Tai akivaizdu netgi niekada šitos poros nemačius gyvai.
Atsakyti
-7

R
Ruta iene
2019-07-06 00:54:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiknius, tas Morkūnas....
Atsakyti
-1

A
Aušra
2019-07-05 23:00:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kur tiek negatyvizmo! Nesuprantu! Nuostabi moteris, nuostabiai atrodanti, sėkmēs Jums visa kame! Gaila vaikučių żinoma, jie labiausia kenčia, bet juk gyvenimas eina toliau! Manau viskas bus gerai!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų