REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Danielės Ragelienės darbai (tv3.lt fotomontažas)

30-metė Danielė Ragelienė internautams geriau žinoma „Danielė Creator of Art“ pseudonimu. Kaunietė moteris jau kurį laiką internete dalijasi savo meno kūriniais, kurie sulaukia ir Lietuvos garsenybių dėmesio. 

12

30-metė Danielė Ragelienė internautams geriau žinoma „Danielė Creator of Art“ pseudonimu. Kaunietė moteris jau kurį laiką internete dalijasi savo meno kūriniais, kurie sulaukia ir Lietuvos garsenybių dėmesio. 

REKLAMA

Kaip Danielė į rankas paėmė teptuką bei su kokiomis garsenybėmis jai teko susipažinti bei jiems perduoti savo darbus, kalbamės su ja. 

Ar seniai Jūsų gyvenime atsirado tapyba?

Šiuo metu studijuoju VDA KF taikomąją grafiką ir tapau portretus, o dailė lydi mane gyvenime nuo pirmų klasių mokykloje. Jau mokykloje dalyvaudavau rengiamose parodose, planavau susieti gyvenimą su tapyba. Tačiau, atėjus laikui rinktis studijas, pasidaviau aplinkinių atkalbinėjimams ir pasirinkau grožio sritį. Įgijau kosmetiko specialybę, dirbau grožio salone. Piešimą ir tapybą teko prisiminti atidarant savo grožio saloną, kai norėjau papuošti paveikslais sienas. 

Praėjus keliems metams, nusprendžiau tapybą paversti savo pagrindine veikla. Mokiausi privačiai pas kelis dailininkus, pradėjau dalyvauti paveikslų parodose, paramos akcijose ir jau treji metai kaip gyvenu tik iš portretų tapybos, kurių didžioji dalis keliauja į užsienį.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip sugalvojote darbų nuotraukas kelti į socialinius tinklus?

Į socialinius tinklus savo darbų nuotraukas pradėjau kelti paskatinta draugų ir noro, kad mano kūrybą pamatytų daugiau žmonių.

REKLAMA

Esate nutapiusi ne vieną garsų Lietuvos žmogų. Kuris buvo pirmasis?

Esu nutapiusi nemažai žymių žmonių portretų pagal užsakymus. Didžioji dalis jų nenorėjo ir nenori, kad jų portretai būtų viešinami. Tai pasakyti, kuris nutapytas pirmas, negaliu, bet pirmas, kuris buvo įkeltas į socialinius tinklus, buvo sveikos mitybos tinklaraštininko Artur Swan. 

Ar dažnai kūrinius dovanojote savo mūzoms? Kaip jie reaguoja? Ar lengva su jais susisiekti?

Savo kūrinius dovanoju retai, esu dovanojusi tik keletą. Visais atvejais reakcijos buvo nuoširdus džiaugsmas ir nuostaba išvydus save drobėje. 

REKLAMA
REKLAMA

Susisiekti padeda socialiniai tinklai –  įprastai jie susisiekia su manimi patys, internetu, norėdami įsigyti portretą. 

Darbų galerijoje ir Vaidas Baumila, ir Jonas Nainys, Rolandas ir Ieva Mackevičiai, Nijolė Pareigytė, Indrė Stonkuvienė bei kiti.

Kiek laiko runka padaryti tokį meno kūrinį? Kiek jie kainuoja?

Portreto tapybos trukmė priklauso nuo drobės dydžio ir tapomų žmonių skaičiaus. Darbas trunka nuo 2 savaičių iki 4 mėnesių ir ilgiau. Kainos už mažiausio dydžio portretą prasideda nuo 250 eurų.

Ką dar norėtum nutapyti? Kam įteikti savo darbą?

Dar vaikystėje esu nutapiusi ir nupiešusi ne vieną Michaelo Jacksono portretą. Kada nors, vieną iš jų, svajojau įteikti pačiam atlikėjui, deja ši svajonė taip ir liko svajone, o kita kol kas neatsirado – gal dar ne laikas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų