Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pussy, toks kaciokas, tokia verchatura prie kriauses, o i storius dabar vemia kaip boba.
Dalyvio sertifikatas radviliskio rajono savivaldybe :D
Kažkoks briedas... Dominykas nie į viena faktą nepateikė jokio atsakymo. Kam kalbėti apie toleranciją? Apie pagarbą? Bandyti papirkti žmonių nuomone per pagarbą? O kur tavo Dokinykai pagarba žmonėms kurios tu šmeiži? SEL? Tam pačiam Sergejus rašė o po keletos dienų kitiems rašo koks jis ...... Atrodo kad visi federacijos atstovai meluoja apie jo pasiekimus, apie jo žinomumą? Dominykai kreipėmės į tave, atsakyk konkrečiai į kiekvieną faktą kuris pateiktas video. Visiems nusišikti ant tavo mašinos ar kažkokio kito turto. Meluoti negalima ir yra negražu, jai melavai pripažink, kad buvo gyvenime etapas kaip šnekėjai ir dalinaisi netikslingą informaciją dėl tam tikrų priežasčių. Tas melas ir padėjo susikrauti turtus iš klientų kurie tavim tiki. Kas elgesį ne profesionaliai, tai tik tu Dominykai. Sergejus po interview su Rolandu M. Buvo ramus, tu pradėjai skleisti klaidingą informaciją apie savo pasiekimus, tad Sergejus kaip profesionalus sportininkas surinko faktus ir jais pasidalino su žmonėmis kurie galimai patikėjo tavo atsaku.
*mažas pastebejimas, dėl muy thai čempionato Radviliškyje, nei vienos nuotraukos iš šio čempionato, visą dalyvių albumą peržiūrėjau, būtent to turnyro Radviliškyje.
@Algimantas Papildysiu: pakomentuok savo pačio pasidalintais kovų skaičiais.
Prisitriohino!Dabar tepa slides nuo kuvaldos.Pazoras!
Teko ir man garbė su Dominyku sportuoti Vendetoje, ko cia Masla tyrimą daro? Gal galvoja, kad yra dievas ir perims rytu kovos menus? Nusuramink Sergej, parodei savo buką protą.Matyt galva atbaladota.
@Sportininkas Dar vienas “Sportininkas” is didziosios s nes sportavo Venetta... Butum ziurejes video zinotum kokio jo esme buvo. Jeigu tikri faktai tavo nuomone yra bukas protas, o kazkokios sapaliones apie kovos menu pereimama normalu, tai panasu, kad atbaladota yra tavo galva, o ne Sergejaus.
Mokiaus su Niuniava. Dar vaikystėj viską melavo, gyrėsi, kad yra karate Europos čempionas, dabar aišku, kad kalėdinio turnyro į orą smūgių čempionas. Tiesiog pratęs viską meluoti, dauguma netiki, bet atsiranda kas patiki ir jam to užtenka.
Kas dabar jį išgelbėtų, tai nebent tapti pilnai amerikietiškų imtynių personažu, daug rėkti ir surengti kovas su silpnais kovotojais. Gaus dėmesio ir bus dar vienas juokdarys.
@Klasiokas Parašyk savo vardą, bent kurioje mokykloje buvai su Dominyku klasiokas? Kur mokeisi?
@Klasiokas Kurioje mokykloje mokeisi kartu? Gal tik galvoji, kad mokeisi? Parašyk mokyklos pavadinimą Klasiokas!!!
@Klasiokas Pilaitės vidurinėje kur mokiausi su Niūneva jis irgi visda meluodavo, su juo niekas net nebendraudavo nes jis pastoviai triochalino.
Kas pas ji gali eiti treniruotis jis net smugio normaliai neišmuša apie kokias čia kovas šneka melagis jibanas kabinti ant kiaušu
Nevykelis tas Niuniava geda geda ir dar karta geda kad tokiu kaip jis dar išvis yra
Niuniava blet isvis niekas nežino koks jis kovotojas šudas ne kovotojas jokio atsako cia nešove jam lekt iš lietuvos nes jis nebeturi vardo apsimelaves padla
Tas Niūnis nelabai net supranta, dėl ko ant jo stumia, ne dėl to, kad jis silpnas, nesportavo ar, kad kažko nemoka, o dėl to, kad nėra turėjęs nei vienos kovos. Nėra nei vieno kovos įrašo. Niūniava vyresnysis tik kovojo ir yra keli įrašai. Norit pasakyt, kad šito čempiono nefilmavo tėveliai, nei vienų iš tų šimtų kovų?
Įsivaizduokit profesonalus kovotojas, tarkim Mcgregoras girtųsi turėjęs 150 kovų, jį irgi išdėtų į šuns dienas, nors ir sportavo ir net turėjo 30 kovų. O šitas personažas nori praslysti su diplomais iš 2007 metų.
Viskas aišku, kodėl jis negalėjo kovoti, per daug užsiėmęs buvo chemija. Lankė jis tą muay thai, sportavo, daužė kriaušę, bet kaip gali girtis nebūtais dalykais. Ačiū, kad bent kažkas nusprendė nuleisti jį ant žemės.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų