Meilė pateikia daug staigmenų. Vienos jų malonios, kitos – nelabai. Kaip antai faktas, kad praleisdama vis daugiau laiko su mylimuoju imi mažiau rūpintis savimi ir... storėti. Jei pradėjusi susitikinėti su mylimuoju ūmai pajutai, kad sunkiai pavyksta užsisegti savo senus gerus džinsus, gali reikšti du dalykus: arba tu pastojai, arba ėmei tukti nuo meilės. Sakai, tai neįmanoma?

Vakarienė ne namuose

Išeiti kur nors pavakarieniauti – smagi įsimylėjėlių pramoga. Tačiau kavinių ir restoranų maistas tavo figūrai – ne į naudą. Tu nė nenumanai, kiek kalorijų suvartoji. O jei dar užsisakysi kokteilio, aperityvo ir deserto – garantuotai suvalgysi daugiau, nei derėtų. Taigi jei nori išvengti šio šalutinio meilės efekto – pramogaukite namuose, ruoškite vienas kitam romantiškas vakarienes, o desertą išvis pakeiskite meilės žaidimais.

Per daug sofos

Patinginiauti su mylimuoju ant sofos žiūrint gerą filmą – dar vienas jaukus vakaro leidimo scenarijus. Tačiau jei tokia veikla pakeičia pasivaikščiojimus gryname ore ir treniruotes sporto salėje – netruksi pajusti ir šio malonumo išprovokuotus nemalonumus. Tinginiavimas neturi saiko: kuo daugiau gulinėsi, tuo labiau norėsi gulinėti. Tad verčiau laiku sustok ir grįžk nuo sofos prie treniruoklių. O gal įkalbėsi ir savo brangiausiąjį nueiti į sporto klubą su tavimi?

REKLAMA

Vynas – meilės gėrimas

Todėl grįždama iš darbo vis nusiperki gero vyno butelį. Nieko tokio, jei abu išgeriate po taurę. Bet jei per vakarą sudorojate visą butelį, tai reiškia viena – metas liautis. Nepaisant to, kad raudonasis vynas turi daug sveikatai naudingų savybių, jei jo imsi gerti per daug – bus tik blogiau. Be to, viena vyno taurė – tai daugiau nei 120 kcal. O jo išgėrusi pasijunti alkanesnė, nei buvai iki tol, tad būtinai imsi ieškoti ko skanaus užkąsti.

Valgai tai, ko nevalgytum

Anksčiau tau nė mintis nešaudavo nusipirkti maišelį ledinukų, kine rinktis didžiausią spragėsių porciją, o važiuojant automobiliu kramsnoti šokoladą. Tačiau įsimylėjusi pradėjai daryti kvailystes. Juk saldumynai – taip miela, taip jauku. Be to, juos mėgsta tavo mylimasis... Pasidalinti džiaugsmu ir pomėgiais, palepinti vienas kitą, netgi pasmaližiauti – nieko baisaus. Svarbiausia – neprarasti saiko. Ar sugebėsi? Jei ne – geriau iš karto nesileisk sugundoma... be abejo, kalbant apie maistą.

Tu jam – ne konkurentė

Apstulbai pamačiusi, kaip jis, sudorojęs riebų kepsnį, dar su pasimėgavimu kerta milžinišką gabalą torto? Nieko sau valgymo įpročiai. Bet... kaip jis lieka lieknas ir žavus? Gal visa tai, ką jis valgo – ne taip jau labai kaloringa?

Kaip tik tokia minčių eiga dažniausiai pakiša koją įsimylėjėlėms. Taigi prieš pasekdama jo pavyzdžiu dar kartą pagalvok: ar tu tikrai alkana, ar nori valgyti tik palaikydama kompaniją? Nepamiršk – vyrai paprastai suvalgo daugiau nei moterys, bet jų kūnas mažiau linkęs kaupti riebalus. Savo prigimtimi jūs nelygūs, tad neverta su juo lenktyniauti valgymo srityje. Laikykis savo įpročių.


Rašyti komentarą...
U
U
2013-02-23 20:55:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
na tikrai meile storina... Pati po vetuviu praejus metam ne viena kilograma priaugau... Tikrai vis pagalvodama kad mane myli tokia kokia esu, neskyriau sau laiko o tik seimai vaikams.... Na tai buvo tol kol pernai pasiekiau riba kada pati saves nebegerbiau ir akcijiniame portale pamaciau nuolaida sporto klubui... Tai nuo to laiko ir vaikstau i sporto klubus.. vis perku abonimentus is kuponai.lt... Permetus kaip pasikeiciau tai neatpazystamai, vel tapau zmogumi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų