Justino Bieberio pokyčiai sukėlė ant kojų: atrodo kaip „tėtušis“

Kanadiečių pop atlikėjas Justinas Bieberis šiuo metu keliauja po Europą su savo koncertiniu turu „Purpose“. Regis, nė viena jo darbo diena nepraeina be skandalų.

12

Neseniai J. Bieberis buvo apjuodintas išsikvietęs aštuonias merginas į savo viešbučio kambarį Prahoje, sparnus Berlyne nuleidęs atlikėjas ir vėl papuolė į nemalonę – smogė atkakliam gerbėjui. Šįkart dainininkas stebina savo nauju įvaizdžiu.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justino Bieberio išvaizdos pokyčiai sukėlė ant kojų

Vintažinius akinius ant savo nosies patupdęs atlikėjas sujudino tūkstančius gerbėjų. Dažnai saldų ar laisvalaikio stilių mėgstantis dainininkas šįkart ne juokais sutrikdė savo fanus iš viso pasaulio. „Moksliukas“, „tėtušis“ – tokiais epitetais dalinosi komentatoriai ir užsienio portalai.

Tiesa, savo naujai pamėgtos stiliaus detalės, panašu, jis nežada atsisakyti. J. Bieberis su išskirtinio dizaino akiniais lipa ir ant scenos.

Nauja tatuiruotė

Šį savaitgalį J. Bieberis visam pasauliui parodė savo naująją tatuiruotę, kuri atlikėjui jau 54-oji. Rašalu vaikinas išmargino savo viršutinę pilvo dalį. „Son of God“ (liet. Dievo sūnus) – toks užrašas puikuojasi ant atlikėjo preso.

REKLAMA

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Didžiulę tatuiruotę ant preso pasidaręs Bieberis užsitraukė tikinčiųjų rūstybę

Gerbėjams naująją tatuiruotę dainininkas parodė tiesiog scenoje, pakėlęs marškinėlius koncerto metu Italijoje. Dar vieną piešinį delikačioje vietoje išvydę fanai tiesiog knykė iš susijaudinimo. Netrukus vaizdo įrašai ir nuotraukos iš renginio pasklido internete.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų