Jos populiarios ir be „like“: kodėl ryškiausios Holivudo žvaigždės neturi „Instagram“?

Šiais laikais išgarsėti įmanoma ne tik dėl įspūdingų pasiekimų tam tikroje gyvenimo srityje, bet ir paprasčiausiai susikūrus socialinių tinklų paskyrą. Ir nors garsenybės, kurios netikėtai susikuria socialinių tinklų paskyras, iškart sulaukia tūkstančių sekėjų, kai kurios žvaigždės mėgaujasi savo populiarumu ir be „patinka“ paspaudimų.

16

Pasirodo, kad tarp tokių, kurie neturi „Instagram“ ar kitų socialinių tinklų, yra ir „A“ lygio užsienio garsenybių.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jos populiarios ir be „like“: kodėl ryškiausios Holivudo žvaigždės neturi „Instagram“?

„La La La Land“ ir kitų garsių filmų žvaigždei Emmai Stone socialinių tinklų nereikėjo niekuomet. 2018 metais vieno interviu metu ji pripažino, jog jei susikurtų savo asmeninę paskyrą, tai neišeitų jai į naudą. 

Be socialinių tinklų gyvena ir filmo „Saulėlydis“ žvaigždė Kristen Stewart. „Žinau, kad nuskambėsiu juokingai ir daugelis laiko mano senesne, nei esu iš tiesų, bet manau, kad galėtume užsiimti kur kas įdomesniais dalykais. Tai eikvoja laiką“, – apie socialinius tinklus kalbėjo ji.

Socialiniuose tinkluose nerastumėte ir „Bado žaidynių“ aktorės Jennifer Lawrence. Tiesa, ji neslepia, kad iš tiesų slaptą savo paskyrą turi, paprasčiausiai nieko joje neviešina, tik stebi kitus.

Anot aktorės Cate Blanchett, socialiniai tinklai yra puiki vieta palyginimų ir narcisizmo gimimui. „Socialinių medijų trūkumas yra tas, kad tai staigiai atskiria žmones, įžiebia pavydą ir jausmą, kad kažkas kažkur gyvena geresnį gyvenimą, nei mes“, – sakė ji.

Be socialinių tinklų gyvena ir aktoriaus George’o Clooney žmona Amal. Itin sėkmingai teisininkės darbą dirbanti moteris tam neturi laiko, o taip pat nuo socialinių tinklų saugosi ir jos vyras. Vis dėlto George’o priežastis kitokia – jis velniškai bijo pasakyti kažką kvailo.

Socialinių tinklų paskyrų neturi ir supermodelis Kate Moss, nors kiti 90-ųjų modeliai „Instagram“ šėlsta jau seniai.

REKLAMA

„Modelių gyvenimas pasikeitė nuo tada, kai aš pradėjau tuo užsiimti. Dabar viskas labai greita, nebėra jokios paslapties. Aš neturiu asmeninių socialinių medijų paskyrų, nes nenoriu viešai pozuoti ir rodyti savo gyvenimo“, – 2017 sakė ji.

Gražuolė aktorė Scarlett Johansson nuo socialinių tinklų taip pat laikosi kiek atokiau. „Negaliu sugalvoti nieko kito, ką norėčiau daryti mažiau, nei dalintis savo kasdienybės akimirkomis“, – dar prieš „Facebook“ ir „Instagram“ staigų išpopuliarėjimą sakė aktorė.

O štai aktorė Keira Knightley savo „Instagram“ paskyrą turėjo net… 5 minutes. 2019 interviu metu ji pripažino: „Pamačiau, kaip ėmė augti mano paskyra – vos per 3 sekundes atsirado 100 sekėjų. Aš taip išsigandau, kad iškart viską išjungčiau“, – atviravo ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų