• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šio vakaro TV3 laidoje „TOP 3“ – išskirtinis Artūro Zuoko ir jo mylimosios Augustos interviu apie neseniai aplankiusius gandrus.

Šio vakaro TV3 laidoje „TOP 3“ – išskirtinis Artūro Zuoko ir jo mylimosios Augustos interviu apie neseniai aplankiusius gandrus.

REKLAMA

Šeima laidos komandą ne tik įsileido į savo jaukius namus, bet ir prabilo apie naujus džiaugsmus ir rūpesčius. O taip pat papasakojo ir apie drąsą dovanoti gyvybę, nesižvalgant į pasą.

Sakoma, kad niekuomet nėra vėlu mokytis, o taip pat – būti laimingam. Visa tai matyti pažvelgus į A. Zuoką, kuris dar ne taip seniai tėvu tapo jau 4-ąjį kartą.

Puikiai visuomenei žinomas vyras skraido padebesiais ir gyvena tėvystės rūpesčių emocijomis.

„Kai gimsta vaikas, ir jį pamatai, tai kaip nepavadinsi to stebuklu? Tavo rankose – tavo vaikas, tavo kraujas. Tada žiauriai viskas pasikeičia – tu jautiesi labai svarbus“, – išskirtiniame reportaže sakys A. Zuokas.

Kad vyras – itin laimingas, pastebi ir jo žmona Augusta.

„Nežinau, ar aš kada nors gyvenime mačiau Artūrą taip besišypsantį. Kai aš jį pamačiau, jis švytėjo nuo ausies iki ausies. O ašaros, jei ir buvo, tai buvo nematomos“, – sakys moteris. 

REKLAMA
REKLAMA

Zuokai iki šiol gyvena tomis akimirkomis, kai į pasaulį atėjo jų dukra Agata.

O pats A. Zuokas dalyvavo ir gimdyme – visą laiką buvo šalia Augustos.

„Tai yra stebuklas, kokia ta meilė yra besąlygiška, milžiniška. Ir, kad tu viską padarytum dėl savo vaiko. Supratau, kad aš kažkada tokia buvau savo mamai, ir man tai suteikia saugumo ir vertingumo“, – neslėps Augusta.

REKLAMA

Tiesa, tuomet, kai pasklido žinia, kad Zuokai taps tėvais, kai kurie aplinkiniai ir komentatoriai ėmė stebėtis: ar 56 metų vyrui tikrai dar reikia tapti tėvu?

Vis dėlto pats A. Zuokas tokias kalbas veja į šalį.

„Medicina sako, kad šiuolaikinis 50-metis – kaip 30-ties metų žmogus. Pasikeitęs tiek žmogaus supratimas, tiek ir sveikata, tad, manau, nemaža dalis mano amžiaus šeimų, gerai pagalvokite. Gimė vaikas, dar vienas lietuvaitis, tai džiaukimės. Koks skirtumas – kas, kaip, kada. Svarbu, kad gimė sveikas. Agata gimė sveika, ir viskas gerai – pirmyn!“ – sakys laidoje jis. 

REKLAMA
REKLAMA

Artūras ir Augusta visiems, kurie linkę šeimą kritikuoti, turi aiškų ir konkretų atsakymą: meilei metai yra ne rodiklis.

„Aš stebiuosi, kad žmonės taip reiškia savo nuomonę. Bet jie nieko nežino! Jie tikrai nežino, kaip mes jaučiamės viduje, o tai yra be galo individualu. Kitas gal ir 30-ies nebenori vaikų, o kitam dar ir 60-ties reikia.... Ir, jeigu jis jaučia, kad gali turėti vaikų, tai jis jų ir turi“, – vyrui pritars ir Augusta. 

Tuo tarpu A. Zuokas teigs, kad reikėtų nustoti galvoti, jog sulaukus tam tikro amžiaus, gyvenimas jau praėjo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Jei manot, kad galit, tai pirmyn! O Lietuvai vaikų tikrai trūksta“, – sakys jis.

Kokia yra A. Zuoko jaunatviškumo paslaptis? Kaip jo žmona vertina tai, kad vyras jau yra užauginęs 3 vaikus? Ar naujai iškepta šeima galvoja ir didesnį atžalų skaičių?

Antrajame dienos reportaže – neregėta šventvagystė Lietuvoje! Alytaus gimnazistai skundžiasi, kad jų švietimo įstaigoje prie cepelinų uždrausti… spirgučiai. Mokinių teigimu, tai yra pasityčiojimas iš nacionalinio patiekalo. O kodėl išvis buvo priimtas toks sprendimas?

REKLAMA

Dar viena šokiruojanti naujiena – vaikų ir ne tik jų mylimas personažas Mikė Pūkuotukas tapo… siaubo filmo herojumi. Ir tai – tik pradžia: pasibaigus autorinių teisių galiojimui, beširdžiai Holivudo magnatai ketina sukurti visą siaubo filmų frančizę, kurioje siaubūnais taps ir Bembis, ir Piteris Penas bei kiti pasakų herojai! Įspūdžiai, pažiūrėjus „siaubiaką“ apie mieląjį Mikę Pūkuotuką, jau šio vakaro laidoje.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų