Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
39
M. Mikutavičiaus šou (nuotr. Dainiaus Čeplos)

Trečiadienio vakarą savo šou ir debiutinio dvigubo vinilo „Padavimai apie žmones“ pristatymą Marijonas Mikutavičius surengė Kauno „Žalgirio“ arenoje.

39

Trečiadienio vakarą savo šou ir debiutinio dvigubo vinilo „Padavimai apie žmones“ pristatymą Marijonas Mikutavičius surengė Kauno „Žalgirio“ arenoje.

REKLAMA
REKLAMA

Pasilinksminti vieno populiariausių Lietuvos dainininkų koncerte tarpušvenčiu susirinko pilnutėlė arena. Ir tai, kas kitam dainininkui atrodo tarsi nepasiekiama karjeros viršūnė, Marijonui yra tapę lyg ir norma bei savaime suprantamu dalyku. Mat pilną didžiausią Lietuvos areną gerbėjų jis surenka jau ketvirtus metus iš eilės. Gruodžio 30 d. Marijonas finalinį savo šou surengs Vilniuje „Siemens“ arenoje ir joje taip bilietų liko nebedaug.

REKLAMA
REKLAMA

 

„Marijono Mikutavičiaus Show“ Kaune truko daugiau nei dvi valandas ir per jas dainininkas be jokio gudravimo visą save atidavė klausytojams. „Už ką žmonės moka pinigus? Ogi už tai, kad galėtų tūsintis. Todėl darom tai, ko čia susirinkom“, – į publiką kreipėsi M. Mikutavičius.

Tokios publikos jam galima tik pavydėti. Žmonės nuo pat pirmų dainų labai šiltai reaguoja, šoka, dainuoja drauge arba ,daininkui paprašius, mielai daro triukus, kokius galima atlikti tik didelėje arenoje tarp tūkstančių žmonių. Tarkim per „Pakeliui namo“ Marijonas tradiciškai siūlo tribūnoms stotis, o parteriui tūptis. Ir tapti linksmo daugiatūkstantinio flashmobo dalimi.

REKLAMA
REKLAMA

Marijonas tikrai moka daryti šventę. Visų mylimos dainos, net septyni gigantiški LED ekranai, puikus šviesų šou, šaudantys fejerverkai, ugnys, blizgučių ir konfeti lietus – jautiesi tarsi pakliuvęs į didelę fiestą, kur nesilinksminti neįmanoma. Marijonas yra sakęs, kad geras koncertas – tas, per kurį žmonės tiesiog pamiršta realybę ir visa širdimi atsiduoda muzikai. To jis siekia ir tai jam pavyksta taip gerai, kaip niekam kitam.

Ir dar jis itin talentingai derina itin skirtingos nuotaikos kūrinius. Per jo koncertus žmonės ir šėlsta per „Nebetyli sirgaliai“, „Ar mylėsi tu mane“, „Pasveikinkit vieni kitus“ arba „Tris milijonus“ ir labai rimtai išklauso „Balintas sienas“, „Degančias rankas“ arba „Drąsių nieks nežudo“. Bisui jis net sudainavo „Aš širdyje labai myliu savo mamą“ ir tai buvo tikrai didelė staigmena visiems, nes šios dainos jis koncertuose įprastai neatlieka.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų