Iš I. Zasimauskaitės – netikėtas sprendimas: to apie „Euroviziją“ nežinojo

Vakar į Lietuvą grįžusi Ieva Zasimauskaitė gerbėjus apdovanojo gera nuotaika ir šypsena. Šiandien Ieva vos spėja atsakinėti gerbėjams į žinutes bei dalinti interviu žurnalistams.

22

Šiandien ryte Ieva apsilankė LRT radijo laidoje „Ryto garsai“, kurioje papasakojo apie savo artimiausius planus. Tarp jų ir tai, ar ketina dalyvauti kitais metais vykstančiose „Eurovizijos“ atrankose.

„Iš dalies jau po pusfinalio man buvo ramu. Žinojau, kad patekau į finalą. Kita vertus, galvojau, kaip reikės vėl pakartoti pasirodymą, kad jis būtų toks geras. Jaučiau stresą, bet finale man pavyko“, – kalba dainininkė.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus oro uoste pasitikta Ieva Zasimauskaitė

„Galvojau, kad „Eurovizija“ tėra tos trys minutės, kurias matome ekrane. Tačiau tai lengviausia dalis šiame konkurse. Iki jų tenka bendrauti su gerbėjais, žurnalistais, atrašinėti į laiškus. Dienos pabaigoje suvoki, kad tavyje nieko neliko, nes viską atiduodi žmonėms. Meditacija suteikė vidinių jėgų“, – pastebi I. Zasimauskaitė.

(82 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ievos Zasimauskaitės kelias „Eurovizijoje“

Paklausta, ar dar kartą ryžtųsi lipti ant „Eurovizijos“ scenos, I. Zasimauskaitė dvejoja: „Kitais metais nepildysiu anketos į nacionalines atrankas, bet niekada negali žinoti.“

Portalas tv3.lt primena, kad Ieva konkurse užėmė 12 vietą.

Sekmadienio popietę iš Portugalijos į Lietuvą grįžo mūsų šalies atstovė „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė. Čia jos laukė būrys pakiliai nusiteikusių gerbėjų.

Daugybės palaikymo nuoširdžioji dainininkė šypsojosi ir neslėpė gerų emocijų.

Iškart po konkurso Ieva taip pat neslėpė laimės, tačiau atviravo, kad turi skubėti atgal į viešbutį – čia buvo daugybė nesukrautų daiktų, o skrydis laukė anksti ryte.

„Keista, kad viskas jau baigėsi. Visa komanda verkė, kad viskas baigėsi šiandien. Keista, kad už trijų valandų skrendame namo, tačiau dabar visi komentarai yra apie tai, kad Lietuva susivienijo. Tai – nerealu“, – iškart po finalo pabaigos pasakojo I. Zasimauskaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų