Internautai sujaudinti: buvęs Kardashian vyras grasino ją nužudyti

Panašu, kad vienai iš Kardashian klano sesučių – Khloe – ganėtinai prastai sekasi su vyrais. Ir nors ji taip niekuomet ir neišgirdo atsiprašymo iš jųdviejų dukrelės tėvo Tristano po šio išdavystės, kitas jos buvęs mylimasis – Lamaras Odomas – gailisi dėl viso savo bjauraus elgesių jų santykių metu.

13

Neseniai jis atvirai prabilo apie priklausomybę narkotikams ir seksui, o štai dabar viešai atsiprašė Khloe ir už pažeminimą bei bauginimus.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokiruojanti buvusio Kardashian vyro priklausomybė seksui: permiegojo su 2000 moterų

Krepšininkas išleido knygą „Darkness to Light“, kurioje prabilo apie žiauriausius savo išgyvenimus, kurie lietė ir jo tuometinę žmoną Khloe.

Pasirodo, kad vieno gyvenimo – kai grubiai čiupo Khloe – jis gailėsis visą savo likusį gyvenimą. Aktorius pasakojo, jog vieną dieną, kai buvo apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų, jis čiupo žmoną ir ėmė šaukti: „Bandai man padaryti gėdą prieš visus mano draugus? Aš tave nužudysiu! Nė nežinai, kam esu pajėgus.“

Ir nors po to praėjo daugybė laiko, o K. Kardashian jam seniai atleido, vyras niekaip negali to pamiršti. „Manau, kad tuo metu ji buvo itin išsigandusi. Dabar galvodamas apie tai nesuvokiu, kaip šitaip galėjau elgtis su tokia karaliene, kaip ji“, – sako L. Odomas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Khloe ir Lamaras žiedus sumainė 2009 metais, o jų skyrybos truko metų metus. Vis dėlto 2015-aisiais ji skyrybų procesą sustabdė, mat bijojo dėl neseniai perdozavusio vyro gyvybės.

L. Odomomas atskleidė, kad prieš kelis metus jis ne tik negalėjo nulaikyti savo vyriško pasididžiavimo kelnėse, bet taip pat nuolatos mėgavosi ir narkotinėmis medžiagomis.

Taip pat krepšininkas pripažino, kad per savo gyvenimą jis yra pasimylėjęs su daugiau nei 2000 moterų. „Kiek save pamenu, buvau apsėstas sekso – esu nuo jo priklausomas“, – sakė jis.

Taip pat jis neslėpė, kad galiausiai jam netgi pristigo pornografinės medžiagos, kurios dar nebūtų matęs. „Taip supranti, kad kiek perlenkei lazdą“, – sakė jis.

Galiausiai tokios priklausomybės jį privedė prie kraupaus įvykio, kai perdozavęs jis vos nemirė. Vis dėlto dabar L. Odomas tai vadina patirtimi, kuri privertė jį susimąstyti. „Daugiau niekuomet nebenoriu grįžti į tą tamsą“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų