Internautai pakraupę: milijonierė pardavinėja purvinus savo vaikų drabužius

Daugelis galvoja, kad žvaigždėms pinigų nereikia skaičiuoti, vis dėlto nepaisant to, jų elgesys kartais glumina. Pavyzdžiui, milijonierė manekenė Katie Price už nedidelę kainą vis siūlo savo vaikų dėvėtus prabangių mados namų drabužius.

43

Atrodytų, jog tai – visai gražus gestas, tačiau už to slypi bjauri paslaptis.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katie Price išplūdo nekaltus žmones

Daugybę sekėjų turinti moteris iš pradžių tokius drabužius pardavinėjo per „eBay“ platformą, o vėliau sukūrė ir specialią savo svetainę.

Moters turtas vertinamas daugiau nei 45 milijonais svarų, todėl daugelis galvoja, kad tuo ji užsiima tik norėdama papramogauti.

Visai neseniai ji puslapį papildė naujais savo vaikų drabužiais, o tai sukėlė tikrą sensaciją, mat šių metų kovą ji buvo stipriai „nudegusi“. Pasirodo, K. Price viešai pardavinėjo purviną „Armani“ mados namų kūdikio drabužį.

Tai pamatę jos gerbėjai tiesiog pašėlo, o tokį elgesį palaikė nedovanotinu. Jie pasipiktino, kad žvaigždė drįsta pardavinėti nešvarius daiktus savo ištikimiems sekėjams.

Kiti siūlė K. Price prieš visa tai parduodant pasisamdyti namų šeimininkę – galbūt ji galėtų padėti susitvarkyti su nešvariais drabužiais.

Dabar ji siūlo „Nike“, „Converse“ ir „Ralp Lauren“ prekių ženklų batus, kurių dalis sukurti pagal specialų užsakymą.

Tiesa, ji pateikė ir savo pačios nebenešiojamus apdarus, kuriuos parduoda po senuoju slapyvardžiu „Jordan“.

„Per pastaruosius 10 metų mano spinta tiesiog persipildė, todėl kai kuriuos savo drabužius norėčiau parduoti. Daugumą jų devėjau tik kartą, arba nebuvau apsivilkusi visai“, – aprašydama juos pažymėjo ji.

 

 

 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2018-05-31 13:38:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keista kodėl internautai nebuvo pakraupę, kai Monika Levinski pardavinėjo aukcione savo garsiąją suknelę padengtą su Bilo Clintono sperma?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų