„INOVOX 1 minutės iššūkis“: nugalėtojos sunkiai tvardė emocijas

Viktorija ir Gabrielė – šiaulietės, nepabijojusios sudalyvauti „INOVOX 1 minutės iššūkyje“ ir nukonkuravusios daugybę kitų dalyvių, sekmadienį vykusiame „X Faktoriaus“ superfinale atsiėmė pagrindinį 1000 eurų piniginį prizą.

Merginos, stovėdamos Kauno „Žalgirio“ arenoje prieš minią žiūrovų neslėpė jaudulio ir pakilios nuotaikos, tikindamos, kad net negalvojo, jog taps šio konkurso nugalėtojomis. „Neslėpsime, iki šiol esame giliame šoke ir emocijos veržiasi per kraštus, ypač esant čia, Žalgirio arenoje“, – besišypsodamos atviravo Viktorija ir Gabrielė.

– Kaip sugalvojote dalyvauti „INOVOX 1 minutės iššūkyje“ ?

– Sudalyvauti pasiūlė vienos iš mūsų mama, tačiau pradžioje dvejojome ir sakėme, kad tikrai neisime. Vis dėlto, vėliau supratome, jog turime save išbandyti, nes gyvenime mėgstame riziką ir adrenaliną.

Į iššūkį ėjome nesitikėdamos laimėti ir pinigai nebuvo mūsų tikslas, norėjome smagiai praleisti laiką. Be to, matėme, kad konkurse dalyvauja daug žmonių iš didžiųjų Lietuvos miestų, todėl buvome įsitikinusios, kad bus kur kas geresnių pasirodymų.

REKLAMA

– Iššūkyje iš visų išsiskyrėte originalumu ir kruopščiai suplanuotu pasirodymu. Papasakokite, kaip vyko pasiruošimas?

– Iš anksto žinojome dainą, tai buvo Marijono Mikutavičiaus hitas „Pasveikinkit vieni kitus“, o visas pasiruošimas užtruko beveik keturias dienas.

Repetavome dainą, galvojome idėją, kaip turėtų atrodyti pasirodymas ir visa jo eiga, pasigaminome specialius marškinėlius su užrašais, rinkomės atributiką, kuri atspindėtų dainos žodžius. Kaip matote, visos investicijos atsipirko su kaupu (juokiasi). Džiaugiamės, kad buvome pirmos su tokia idėja.

– Jau pasirodėte televizijoje, dainavote iššūkyje, tad gal yra minčių kitais metais jėgas išbandyti ir „X Faktoriaus“ scenoje?

– Niekada to neplanavome, save dažnai vertiname kritiškai, bet dabar kai paklausėte, gal kitais metais tikrai reikės save išbandyti „X Faktoriaus“ scenoje? Šiek tiek nedrąsu, tačiau ir dalyvaujant INOVOX iššūkyje bijojome, ypač kai buvome vienos pirmųjų, tačiau laimėjome.

Paklausus, kur merginos planuoja išleisti laimėtus pinigus, abi atšauna, kad studijoms arba kelionei. Gabrielė svajoja apie teatro mokslus Anglijoje, o Viktorija dar tvirtai neapsisprendusi ir kaip pati juokauja, tikriausiai, kelionė už laimėtus pinigus padėtų susidėlioti mintis bei apsispręsti, kokias studijas rinktis.

Išvyskite Viktorijos ir Gabrielės pasirodymą: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų