Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukrele ruošiasi žiemai: pasipuošė kailiu

Televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, rodos, po dukros gimimo sužydo gražiausiomis spalvomis. Vieną už kitą stilingesnius drabužių derinius demonstruojanti moteris ir šį savaitgalį parodė nepriekaištingą įvaizdį.

18

Vilniaus gatvėmis su dukrele Marija Barbora vaikštinėjanti dama save ir savo mažylės vežimėlį papuošė švelnučiu kailiuku. Panašu, kad šeima po truputį ruošiasi lietuviškai žiemai.

„Savaitgalio gyvenimas“, – prie nuotraukos angliškai brūkštelėjo Indrė.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukrele ruošiasi žiemai: pasipuošė kailiu

Tiesa, po dukrelės gimimo, televizijos laidų vedėja nežada mažinti savo dienotvarkės. Moteris ir jos vyras Jogaila Morkūnas tapo didžiausių muzikinių apdovanojimų „M.A.M.A“ vedėjais.

Tai garsiai šalies porai – tikras išbandymas, mat scenoje jie kartu pasirodė ne taip ir dažnai. Visgi televizijos žiūrovų pamilta laidų vedėja I. Kavaliauskaitė ir renginių organizatorius patirties turi tikrai nemažai. Tik paklaustas, ar nesijaudina, Jogaila nedaugžodžiavo.

„Bijome“, - atsakė Jogaila. Vis dėlto pora turi rimtą užnugarį – iš Kauno kilusią Indrę, kuri žada, kad vedimui tikrai pravers „kavencka“.

REKLAMA

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „M.A.M.A 2016” spaudos konferencijoje – būrys pramogų pasaulio žvaigždžių

„Tai nėra tradicija, bet žmonėms labai malonu matyti kai kuriuos žmones. Norisi, kad muzikos pasaulis ir vedėjai vieni kitus pažinotų, kad renginys būtų įdomu visiems“, - savo pasirinkimą grindė Martynas Tyla. Jis juokavo, kad renginį „M.A.M.A“ privalo vesti mama, tad abejonių jau nėra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų