Ikoniškas „Harper's Bazaar“ vakaras: ryškiausios žvaigždės ir drąsios suknelės

Šis penktadienis Niujorke buvo ne eilinis. Vienas garsiausių žurnalų Amerikoje – „Harper‘s Bazaar“ – surengė iškilminga puotą skirtą pramogų pasaulio ikonoms.

20

Į iškilmingą mados žurnalo renginį sugūžėjo šimtai vieną už kitą garsesnių mados, kino, televizijos ir verslo žvaigždžių. Ant raudonojo kilimo pasirodė kone visa Kardashianų šeima.

Kim Kardashian į vakarėlį buvo atlydėta savo mylimojo, reperio Kanye Westo. Kaip ir visada garsioji realybės šou žvaigždė provokavo savo vakariniu įvaizdžiu – suknelė sudarė nuogo kūno įspūdį.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Harper's BAZAAR“ ikonų vakarėlis

Ne ką prasčiau pasirodė ir vyriausioji Kardashianų sesuo – Kourtney. Trijų vaikų mama pademonstravo puikią figūrą bei įdegusią odą – moteris neseniai grįžo iš atostogų Pietų Prancūzijoje.

Fotografų dėmesio sulaukė ir Kardashianų jaunėlės – Kylie ir Kendall. Abi merginos vilkėjo išskirtinio stiliaus sukneles. Blondine tapusi Kylie pasirinko neįprastą kutais siuvinėtą rausvą suknelę. Tuo tarpu vienas garsiausių modelių šiandien – Kendall – pasirinko natūralų įvaizdį.

Visgi daugiausiai dėmesio susilaukė ne Kardashianų klano merginos, o seksualioji Emily Ratajkowski. Modelis į vakarėlį atvyko su labai provokuojančia suknele, kurios iškirptė siekė net bambą. „V“ formos iškirptė atskleidė ne tik moteriškus privalumus, bet ir puikiai įdegusią odą. Mergina neseniai atostogavo Santorini saloje, Graikijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų