Įdomūs faktai apie garsenybes: Sarah priklauso raganų šeimai, o Haris turi papildomus spenelius

Žmonės ir žiniasklaida seka jų kiekvieną žingsnį. Jau dažnas žino, ką šios žvaigždės valgo, geria, myli, tačiau retas žino šiuos faktus. tv3.lt naujienų ir pramogų portalas pristato įdomiausius žinomų žmonių gyvenimo faktus:

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Įdomūs faktai apie garsenybes: Sarah priklauso raganų šeimai, o Haris turi papildomus spenelius

Matthew McConaughey‘is dievina maistą

Aktorius Matthew McConaughe‘is gali pasigirti nepriekaištinga išvaizda, raumenimis, tačiau jo mitybos įpročiai jus tikrai nustebintų. Nors, atrodo, jog siekiant išlaikyti pilvo presą žvaigždė turėtų valgyti tik salotas, Matthew interviu pripažino esąs „pamišęs dėl maisto“. „Aš myliu maistą, todėl nėra jokių kalbų apie dietas“, – pasakoja aktorius, paatviravęs, jog per dieną gali suvalgyti žymiai daugiau nei žmogui reikia.

Rebel Wilson už karjerą dėkoja mirtinai ligai

Simpatiškoji ir talentinga Rebel Wilson niekada nesvajojo apie aktorės karjerą. Paauglystėje aktorė lankėsi egzotiškose šalyse, kur pasigavo mirtiną ligą – maliariją. Kai Rebel buvo ligoninėje, ji patyrė priepuolį ir matė save ant scenos, kai jai įteikia Oskarą. Pasveikusi Rebel suprato, jog ji turi tapti aktore.

REKLAMA

Pirmasis Taylor Swift darbas – rinkti vabalus

Nors dainininkė ir gražuolė Taylor Swift užaugo turtingoje šeimoje, tėvai mažąją Taylor skatino išmokti dirbti. Dar paauglystėje Taylor paragavo darbo duonos, kai jai teko rinkti vabalus iš Kalėdoms ruošiamų eglučių. Reikia manyti, jog viena iš daugiausiai uždirbančių atlikėjų tokį darbą sapnuoja košmaruose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų