Į krepšinio šventę atvykusi Gintarė Songailė pasipuošė įspūdinga suknele

Metų renginiu pretenduojantis tapti šou K95, kurį nuo 19.30 val. galite tiesiogiai stebėti per TV3 televiziją, suvienys garsiausius krepšinio pasaulio atstovus, ryškiausias Lietuvos popscenos žvaigždes ir pateiks daugybę įspūdingų netikėtumų.

73

Iškilmingų krepšinio pasaulio žvaigždžių apdovanojimai persipins ir su muzikos grandų – Džordanos Butkutės, Lino Adomaičio ir grupės SEL – specialiai renginiui sukurtais pasirodymais.

Į įspūdingą Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstantį renginį atvyko ir krepšininkas Darius Songaila su žmona Gintare. Neseniai trečiojo sūnaus susilaukusi moteris pasipuošė kniedėmis papuošta švelniai rožine suknele.

(73 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krepšinio 95-čiui skirtas renginys K95 ir jo svečiai

Renginyje taip pat pasirodė atlikėjas Vaidas Baumila su širdies drauge, dainininkė Rosita Čivilytė. Daugiau garsių svečių – galerijoje.

Iškilmingoje ceremonijoje, kurią ves Marijonas Mikutavičius, bus apžvelgta jau beveik šimtametė populiariausios Lietuvos sporto šakos istorija. Norėdamas kuo įtaigiau perteikti svarbiausius istorijos momentus, renginio vedėjas ketina pats pademonstruoti istorinę krepšinio aprangą.

REKLAMA

Šį sekmadienį sužinosime, kuri rinktinė verta visų laikų geriausios komandos vardo. Kuris krepšinio treneris vertas visų laikų geriausio stratego titulo, o kas – geriausias komentatorius.

(140 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krepšinio 95-čiui skirtas renginys K95

Krepšinio sirgaliai savo žodį jau tarė. O tai, kam jie skyrė didžiausius aplodismentus, paaiškės šį sekmadienį Kauno Žalgirio arenoje. Į šventę atvyksta gausus būrys krepšinio bendruomenės lyderių iš visos Lietuvos ir užsienio, šventinį vakarą skambės iškilių svečių sveikinimai ir nuotaikingi jubiliejiniai pokštai.

Vakarą vainikuos grupės SEL pasirodymas, kuris prasidės ypač efektingai – Egidijus Dragūnas šou pradės kaskadiniu triuku, kuriam atlikti specialiai pagaminta 3 metrų skersmens gigantiška krepšinio kamuolio konstrukcija. Pagrindinis dėmesys šventėje bus skirtas legendiniams krepšininkams, treneriams, komandoms, svarbiausiems krepšinio įvykiams.

Pasveikinti Lietuvos krepšinio su itin garbingu jubiliejumi atvyks daugybė ypatingų svečių. Vizitą į Kauną yra suplanavęs ir Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA prezidentas Horacio Muratore.

Grandiozinis krepšinio jubiliejui skirtas šou K95 Kauno „Žalgirio“ arenoje – jau šiandien, nuo 19.30 val. per TV3 televiziją.


Rašyti komentarą...
b
bite
2017-04-24 09:09:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ko Songaile taip toli nuo vyro stovi, kur seimyninis artumas, draugai kartais ir tai meiliau glaudziasi......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų