Gimtadienio proga Džordana nustebino žinomą vyrą: dovaną saugo iki šiol

Visai neseniai įvyko naujausias fotografės bei žurnalų dizainerės Indrės Šalčienės darbų pristatymas, kurio nepraleido ir būrys žinomų vyrų, rašoma pranešime spaudai.

33

Šie atskleidė, kokie aksesuarai ir papuošalai jiems yra svarbiausi ir kokių prisiminimų su jais turi. O ypatingą dovaną, pasirodo, iš scenos legendos Džordanos Butkutės, yra gavęs atlikėjas Mindaugas Mickevičius-Mino.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gimtadienio proga Džordana nustebino žinomą vyrą: dovaną saugo iki šiol

„Jei negali pasigirti grožiu, tai bent aksesuarai turi daryti įspūdį“, – šmaikštavo humoristas Artūras Orlauskas. Pašnekovas patikino – jo rankos turi būti laisvos, todėl svarbiausius daiktus – mobilųjį telefoną, piniginę, automobilio raktus, ausines, nedidelę vaizdo kamerą, susideda į per petį permetamą rankinę.

A. Orlauskui patinka, kai viskas yra vienoje vietoje ir jam pasiekiama ranka – tuomet tada yra ne tik patogu, bet ir saugu.

„Pastaruoju metu esu pamėgęs aksesuarus iš juodo gintaro, tikro metalo ar akmens. Turiu jų ir ant kaklo, ir ant rankos. Žmona Edita žino mano skonį, todėl įvairiomis progomis taip pat įteikia dovanų“, – sakė humoristas, su šypsena pridurdamas, jog jam pats tikriausias vyro aksesuaras yra ne kas kita, o smegenys.

Žinomas aktorius Ramūnas Šimukauskas pasakojo aksesuarų – apyrankių ir karolių, dažniausiai nusiperkąs atostogaudamas – paplūdimių turgeliuose. Tačiau jais besipuošiąs ne kiekvieną dieną.

„Anksčiau visada nešiodavau laikrodį. Bet dabar madingi išmanieji, o man jie – negražūs. Tai kol kas man laikrodį atstoja mobilusis telefonas“, – paaiškino pašnekovas.

Jis prie vyriškų aksesuarų priskirtų ir per petį nešiojamas ar ant juosmens segamas rankines, šiais metais išgyvenančias atgimimą.

„Tačiau aš piniginę ir mobilųjį telefoną nešiojuosi kišenėje. Turiu didesnę rankinę, į kurią susidėdavau daugiau daiktų, bet jau atėjo laikas su ja atsisveikinti... Todėl kuprinę su I. Šalčienės kūriniu man pamatyti pavyko labai laiku. Moterišką, puoštą taip pat šios kūrėjos autoriniu darbu, išrinkau ir žmonai Robertai“, – sakė R. Šimukauskas.

REKLAMA

Jis patikino mėgstąs kokybiškus aksesuarus, tik kepuraites ir skėčius perkąs nebrangius, nes juos dažniausiai pamirštąs pasiimti iš restorano, draugų namų ar bet kurios kitos viešos vietos.

Žinomas choreografas Kęstutis Baranauskas aksesuarų gausos nelabai mėgsta. Jam mielas yra pakabutis, dovanų gautas prieš 20 metų. Prie raktų nešiojamą aksesuarą Kęstutis brangina dėl užrašo – kinų kalba ant jo parašytas žodis „Fu“, kas išvertus reiškia „kelią“ bei simbolizuoja lietuvaičio įkurtos grupės bei šokių studijos pavadinimą.

„Man, kaip ir daugeliui vyrų, pagrindinis aksesuaras yra laikrodis. Jei nešioju dar ką nors kitą, noriu, kad būtų originalu bei kokybiška, o Indrės Šalčienės kurtos delninukės – išskirtinės, tinkamos ir sužibėti ant raudono kilimo“, - apie „Pitex“ kūrėjos kolekciją kalbėjo K. Baranauskas.

Jau daugelį metų televizijos laidų ir renginių vedėjo Dainiaus Martinaičio skiriamasis bruožas – masyvus sidabrinis auskaras.

„Iš jo dažniausiai esu ir atpažįstamas!“– šypsojosi pašnekovas.

Tačiau jis mėgsta ir kitus aksesuarus – rankų darbo karolius, apyrankes.

„Turiu nemažą kolekciją „varlyčių“. Jos, kaip dovanos, yra atkeliavę iš įvairių pasaulio kraštų“, – sakė D. Martinaitis. Plaukų stilistas Karolis Murauskas – tikrų tikriausias aksesuarų gerbėjas, turintis jų daug ir visokių.

„Dažnai dalyvauju renginiuose, todėl stengiuosi aprangą pagyvinti įdomiomis detalėmis“, – kalbėjo K. Murauskas.

Aksesuarų suderinamumas su bendru įvaizdžiu svarbus ir garsiam šokėjui Sauliui Skambinui.

„Iš aksesuarų daug galima pasakyti apie žmogų. Pagrindiniai mano simboliai – akiniai nuo saulės ir karoliukų vėriniai ant rankų ar kaklo. Tiesa, jų „archyvo“ net neturiu, nes neretai apyrankės ar karoliai tiesiog nutrūksta“, – sakė pašnekovas.

Namuose jis tik saugo dovanotą mechaninį laikrodį ir daugybę sidabrinių grandinėlių, kurias anksčiau nešiodavo ant riešo.

„Vyriškų rankinių, permetamų per petį, turiu nemažai, nes mėgstu, kai visi svarbūs daiktai būtų vienoje vietoje, o mano rankos – laisvos“, – patikino S. Skambinas.

REKLAMA

Gausią tokių vyriškų aksesuarų kolekciją turi krepšininkas Giedrius Gustas. Daugelis jo rankinių – vardinės, kokybiškos, todėl yra sudėtos į dėžutes ir saugomos.

„Buvo toks etapas, kai nešiojau ir pakabuką, ir apyrankę. Dabar mano pagrindiniai aksesuarai – vestuvinis žiedas bei akiniai nuo saulės“, – sakė žinomas sportininkas.

Mentalistui Nicholui Kin yra svarbu turėti originalų laikrodį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų