Gimtadienį švenčianti Zvonkuvienė – apie ateities planus, vyro siurprizus ir juokais ištartą norą: „Lieka tik trečio vaiko sau palinkėti”

41-ąjį gimtadienį gegužės 3 d. švenčia atlikėja Katažina Zvonkuvienė. Moteris papasakojo gimtadienių iš anksto neplanuojanti, o artimiausiuose planuose šiuo metu turinti tik poilsį.

14

Kaip Katažina švenčia gimtadienį? „Visada spontaniškai. Va ir šiandien radau vainiką ant durų nuo kaimynų, su gimimo diena pasveikino. Spontaniškai vyksta kasmet pas mus staigmenos. Tai gal va tokia ir mūsų tradicija, visada maloniai mane nustebina draugai, bičiuliai, pažįstami ir nepažįstami. Gyvenam naujoje vietoje, turime naujus kaimynus. Tai vat nuotoliniu būdu ir nustebino“, – pasakoja K. Zvonkuvienė.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gimtadienį švenčianti Katažina Zvonkuvienė

Pasak Katažinos, Deividas Zvonkus siurprizų daryti nemėgsta, tačiau dėmesio iš vyro moteris sulaukia ir ne vien per šventes: „Vyras savotiškai stebina, bet jo būdui nelabai tas būdinga. Dar kai draugavome, atrodė, kad „jei aš kažką padarysiu, nustebinsiu, tai ir jis mane“. Nei velnio – lauki lauki kažko... Dažniausiai jis mane stebina paprastomis dienomis, ne per gimtadienį. O kaip tik per gimtadienį kartais jau beveik nebe trečią dieną, o ketvirtą – prieš vidurnaktį sulaukiu. Moka nustebinti savaip. Po tiek bendro gyvenimo metų – šiemet mes jau dešimt metų kartu – neįsivaizduoju kaip galėtų būti kitaip.“  

Praėjusį šeštadienį pasibaigusiame projekte „Muzikinė kaukė“ K. Zvonkuvienė užėmė trečiąją vietą. Visgi moteris teigia, nesitikėjusi net patekti į finalą: „Atėjimas į „Kaukę“ buvo spontaniškas. Net kelis sezonus atsisakinėjau, sakiau tikrai ne, net nesivarginkit prašyti. Baikit, tikrai nesitikėjau laimėti. Mintis, kad būsiu finale – man buvo kaip iš kosmoso srities.

Eidama į projektą iš visų dešimties dalyvių norėjau būti priešpaskutinė. Save taip nuteikiau, galvojau: „nu, paskutine likti būtų nefainai. Tai norėčiau būti bent priešpaskutinė“. Tai su tokiu nusiteikimu kai nuėjau, buvau susitarusi su savimi, kad dėsiu maksimaliai pastangų, laiko ir labai norėčiau išmokti daug daugiau dalykų. Su tokiu nusiteikimu ir ėjau į projektą iš esmės. Kad likau bendroje lentelėje trečia – man yra kosmosas!” – teigia atlikėja.

„Tarp kitko, šiandien pagalvojau – gimiau gegužės trečią dieną, laimėjau trečią vietą, o šiandien pasižiūriu kiek laipsnių lauke – trys! Lieka tik trečio vaiko sau palinkėti, ko, tiesą pasakius, turbūt nepatempčiau su savo reikalavimais sau ir užimtumu“, – juokiasi moteris.

„Esu laiminga ir imu iš gyvenimo viską. Va, stoviu gaminu vaflius vaikams, žiūriu pro langą – sninga. Tai irgi yra stebuklas. Neatsimenu, kad per mano gimtadienį snigtų – visada buvo nerealus oras. Taip gražiai sninga, dideliais lapais. Viskas žalia žalia ir toks sniegas... Gal senatvė, kad tokie dalykai pradėjo džiuginti? Kai jau trisdešimt ateina, peržengi tą ribą ir pradedi dėl visko galvoti: čia turbūt senatvė. Man atrodo, kad dabar jaučiuosi žymiai jaunesnė, negu kai buvau dvidešimties. Nors fizine prasme kartais atrodo, kad anksčiau galėjau daugiau ir šiek tiek pikta kartais darosi“, – svarsto K. Zvonkuvienė.  

REKLAMA

Paklausta, kokių planų turi ateityje, K. Zvonkuvienė nedaugžodžiauja: „Dabar tiesiog mėgaujuosi gyvenimu. Muzikinių planų turime nemažai. Ačiū Dievui, abu su vyru esame muzikantai. Labai daug viskas priklauso nuo mūsų karantininės ir pandeminės padėties. Artimiausiu periodu norėčiau pailsėti ir praleisti daugiau laiko su šeima, nes projekto metu visai mažai to buvo. Ir, aišku, laukiu koncertų nekantriai.“

Teksto autorė – žurnalistė Laura Blaževičiūtė

 


Rašyti komentarą...
O
Ona
2021-05-04 12:56:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekviena savaitė prasideda straipsniu apie Zvonkuvienę ko mes dar nežinom apie ją?ka nsujo kita savaitę apie ja parašys
Atsakyti
-2

?
???
2021-05-04 09:09:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei dienos be jos. Kiek galima?
Atsakyti
-5

l
lietuvė
2021-05-04 11:59:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuklumas žmogų puošia ! Taigi apsieikite be savireklamos ir būsite labiau gerbiami ir mylimi , nepavirskite banaliomis šiukšlėmis !
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų