Geresnis nei Grėjus? „50 pilkų atspalvių“ žvaigždė užfiksuota su paslaptingu vyru

Visą pasaulį užkariavę romanai „50 pilkų atspalvių“ netrukus buvo perkelti į kino ekranus. Erotiško pobūdžio filmai taip pat nestokoja populiarumo, o gerbėjų skaičiumi galbūt net pralenkia rašytinį variantą.

19

Pagrindinius istorijos herojus įkūnijantys aktoriai – Jamie Dornanas ir Dakota Johnson – po pirmosios filmo dalies tapo tikromis Holivudo žvaigždėmis, kurių žingsnius seka žurnalistai, fotografai.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Geresnis nei Grėjus? „50 pilkų atspalvių“ žvaigždė užfiksuota su paslaptingu vyru

Net ir poilsiaujant garsenybės negali atsipūsti. Praėjusią savaitę Los Andželo maisto prekių parduotuvėje „Erewhon“ pastebėta D. Johnson buvo ne viena.

Šalia jos paparacai užfiksavo žavų nepažįstamąjį, kurio jiems dar neteko matyti. „Kas jis?“, „Ar tai naujas vaikinas?“, „Ar jis geresnis nei Grėjus (pagrindinio filmo herojaus vardas)?“ – smalsavo užsienio portalai.

Netrukus įamžintus kadrus jie išanalizavo kaip tikri detektyvai. Pastebėta, kad paslaptingas vyrukas mūvi vestuvinį žiedą, o „50 pilkų atspalvių“ žvaigždė vilki laisvai krentančią „Gucci“ suknelę. Tiesa, kas šis garsenybės kompanionas – išsiaiškinti nepavyko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų