Gerbėjai pasišlykštėję: seksualiai pozuodama aktorė atidengė tai, ko neturėjo

Nors ekrane aktorė Bella Thorne dažnai įkūnija mielas mergaites, realybėje ji – visai kitokia. Įvairūs skandalai, seksualūs kadrai ir netradicinis moters kūno suvokimas ją daro tikrai išskirtine.

81

Vis dėlto net ir ji kiek persistengė – paskutinės jos nuotraukos „Instagram“ asmeninėje paskyroje gerbėjus tiesiog šokiravo.

(81 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bella Thorne atidengė tai, ko neturėjo

Čia Bella pasidalijo akimirkomis, kuriose pozuoja vos prisidengusi savo intymiausias kūno vieteles. Viskas būtų išties gražu ir net ne taip vulgaru, kaip įprasta Bellai, jei ne viena detalė – vienoje iš nuotraukų aktorė akivaizdžiai pademonstravo savo plaukus iš pažastų.

Mergina garsėja savo keistu įpročiu plaukų iš pažastų išvis nešalinti, vis dėlto šio kadro B. Thorne tikriausiai nesuplanavo, ir ranką pakėlė natūraliai.

Tiesa, Bella turi ir kitokių įdomių savybių. Pavyzdžiui, jos šuns vardas yra Tamponas, o ir santykius ji linkusi kurti tik su vyresniais vyrais. Šiuo metu gražuolė susitikinėja su 31 metų žvaigžde, o prieš tai jos akį buvo patraukęs buvęs Kourtney Kardashian mylimasis Scott Disick, kuriam šiuo metu 34.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų