Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
Eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“ prasideda naujiems 4 dalyviams: laukia pirmi iššūkiai (nuotr. TV3)

Praėjusią savaitę startavęs unikalus TV3 projektas „Skirtingai nuostabūs“ šią savaitę tęsiasi toliau. Šįkart į nuomonių kalėjimą, iš kurio ištrūkti galima tik suvienijus jėgas su didžiausiu savo priešininku, pateks kiti keturi, pirmą kartą gyvenime vienas kitą matantys socialinio eksperimento dalyviai. 

8

Praėjusią savaitę startavęs unikalus TV3 projektas „Skirtingai nuostabūs“ šią savaitę tęsiasi toliau. Šįkart į nuomonių kalėjimą, iš kurio ištrūkti galima tik suvienijus jėgas su didžiausiu savo priešininku, pateks kiti keturi, pirmą kartą gyvenime vienas kitą matantys socialinio eksperimento dalyviai. 

Nuo šiandien iki pat ketvirtadienio jų laukia psichologinių ir fizinių iššūkių kupinos dienos. Užduotys bus tos pačios, kaip ir pirmajam socialinio eksperimento ketvertukui, kuriame poras sudarė medicinos mokslų studentė Vaida ir prieš skiepus nusiteikusi Jūratė, tikras šeimos vyras Eugenijus ir laisvų pažiūrų Tadas.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau ar naujiems dalyviams eksperimentas gali baigtis taip pat, kaip ir tiems, kurie dalyvavo pirmąją savaitę? Ar nauji keturi skirtingi žmonės gali rasti bendrą sutarimą ir svarbiausią tiesą, jog net būdami kitokie gali vienas kitą suprasti ir sutarti taip, kaip tai padarė iš pažiūros itin skirtingos, bet tvirčiau nei kumštis visą eksperimentą praėjusios, pirmosios savaitės eksperimento nugalėtojos, Jūratė ir Vaida?

Kitaip nei pirmąją savaitę, šįkart socialinio eksperimento dalyviais taps 3 vyrai ir 1 moteris. Visi šie žmonės – unikalios ir labai skirtingos asmenybės. Socialiniame eksperimente šįkart dalyvaus tikinti, kūrybiška vaikus mokanti moteris Greta, anarchistinėms idėjoms prijaučiantis Andrius, fizine jėga pasigirti galintis, asmeniniu treneriu pusę savo gyvenimo dirbantis Domantas ir iš komforto zonos išeiti nebijantis, tiek su vaikinais, tiek su merginomis susitikinėjantis ir romantinę meilę atrandantis Lukas. 

REKLAMA
REKLAMA

Pirmąją dieną patekę į uždarą erdvę iš kurios neįmanoma ištrūkti, keturi dalyviai ne tik susipažins, bet ir turės įveikti pirmąją užduotį kaip komanda. Per tam skirtą laiką jiems teks sudėlioti spalvinę dėlionę ant kabančios platformos. Jau čia ims ryškėti lyderiai ir tie, kurie mieliau žaidimo metu klausysis kitų. O kur dar faktas, kad vienas dalyvis bijo aukščio… 

Dirbdami kartu jie atskleis, su kuo komandoje norėtų būti labiausiai. Tačiau iš tiesų poras sudarys su didžiausiu savo priešininku, apie kurio kardinaliai skirtingas nuostatas kol kas dar neįtars. Ir vis dėlto, tokiu porų paskyrimu patenkinti bus ne visi, rašoma pranešime spaudai.

„Jis man nemaišo, bet kitoje erdvėje su juo bendravimo nebūtų“, – vienas dalyvis sakys apie savo partnerį.

„Galima buvo nuspėti. Logiška, ar ne? Prisišneki ir gauni. Karma“, – savo nuomone apie paskirtą porą dalinsis ir kitas socialinio eksperimento dalyvis. 

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau pirmoji diena – tik startas. Jau rytoj, antradienį, eksperimento dalyvių lauks kitos fizinės ir psichologinės užduotys, kurias įveikti reikės nebe keturiese, o poroje – bendradarbiavimas čia bus būtinas, o kai kurie iššūkiai daugiau atskleis ir apie vienas kitą. Trečiąją eksperimento dieną, atlikę vienijančią užduotį ir prie partnerio jau pripratę, o galbūt net radę žavinčių jo savybių, jie staiga sužinos, kad bendro tikslo visą laiką siekė su didžiausiu savo priešininku. Šioms poroms teks pasirinkti – tęsti kovą toliau poroje ar bandyti iš kalėjimo ištrūkti vienam, metus savo partnerį? Galiausiai ketvirtoji diena visiems taps lemtinga – nugalėtoja tapti galės tik viena pora. O tai, kaip ji nuspręs pasidalinti prizą, gali tapti staigmena ne tik socialinio eksperimento žiūrovams, bet ir patiems jo dalyviams…

TV3 socialinio eksperimento filmavimas vyksta Elektrinės gatvėje esančioje Vilniaus termofikacinė elektrinėje, pramintoje „Vilniaus monstru“. 

Socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų