E. Rainys ir L. Larionova pristatė 2013-2014 metų rudens ir žiemos sezonui skirtas kolekcijas

Dizaineriai Egidijus Rainys ir Lilija Larionova savo kūrybos gerbėjų nusprendė ilgiau nebekankinti ir vėl pristatyti naujausias drabužių kolekcijas, skirtas 2013-2014 metų rudens ir žiemos sezonui. Penktadienio vakarą nuostabios gamtos apsuptuose Verkių rūmuose dizaineriai subtiliai prašmatnioje ir jaukioje aplinkoje pademonstravo beveik šešiasdešimt savo kūrinių.

Kaip ir garsiausi pasaulyje mados namai, taip ir E. Rainys bei L. Larionova savo kolekcijas pristato du kartus per metus. Po kolekcijų pristatymų tiek E. Rainio, tiek L. Larionovos drabužių modeliai ilgai butikuose neužsiguli – jų kūrybos gerbėjai dar iki prasidedant naujam sezonui skuba įsigyti vienetinius kūrinius, kad galėtų jais pasipuošti.

Ne visada dizainerių kolekcijų atspirties tašku tampa konkretus objektas – literatūros ar muzikos kūrinys, paveikslas. Kartais tai būna tiesiog forma, siluetas, spalva ar faktūra.

E. Rainys: įkvėpimu tapo užsitęsusi žiema

Pasakodamas apie savo 2013-2014 metų rudens ir žiemos sezonui sukurtą kolekciją dizaineris E. Rainys patikino, kad jo įkvėpimo šaltiniu šį kartą tapo užsitęsusi žiema. Būtent todėl Egidijus savo kūrybos mylėtojas nustebino kiek neįprastomis lietuviškai žiemai spalvomis – ryškiomis ir sodriomis.

REKLAMA

„Metas atitrūkti nuo tamsių ir niūrių spalvų. Mūsų žiemos labai ilgos, todėl ateinantį šaltąjį sezoną siūlau pasitikti ne tik su šypsena, bet ir ryškiai apsirengus“, – kalbėjo E. Rainys. Egidijaus kolekcijoje vyrauja raudona, ciklamenų, rožinė spalvos ir brangakmenių atspalviai. Dizaineris kolekcijai sukurti naudojo tik kokybiškus ir natūralius audinius: šilką ir vilną.

E. Rainys prasitarė, kad artėjančio šaltojo sezono kolekcijoje moterys išvys visą drabužinę: nuo suknelių iki sijonų, kelnių, palaidinių ir švarkelių. Visiems dizainerio sukurtiems apdarams būdinga klasika, puošnumas ir rafinuotumas. Nemažą kolekcijos dalį sudaro drabužiai, kruopščiai puošti rankų darbo siuviniais.

Prieš kelis mėnesius sostinės centre vestuvinių suknelių saloną atidaręs E. Rainys madų šou metu moteris pradžiugino ir išskirtinėms progoms skirtais apdarais – vakarinėmis suknelėmis. E. Rainys šalies damų jau seniai dievinamas dėl elegantiškų ir plazdančių proginių suknelių.

L. Larionova: ši kolekcija – iššūkis man pačiai

Kalbėdama apie savo kolekciją L. Larionova pati stebisi, kad joje nėra jos taip mėgstamos pilkos spalvos. „Nė vieno drabužio! Iššūkis man pačiai“, – nusijuokė drabužių kūrėja. Lilijos kolekcija svečius džiugins švelniai rožiniais (angl. Baby Pink), ryškiai žaliais ir auksiniais atspalviais.

Patogios drabužių formos ir natūralūs audiniai – šilkas, kašmyras, trikotažas, medvilnė, vilna kiekvienai moteriai leis pasijausti smagiai ir jaukiai net darganotą ir vėsią dieną. Labiau kasdieniam vilkėjimui pritaikyti L. Larionovos drabužiai skirti miesto damai, siekiančiai išsiskirti iš minios ir trokštančiai būti stilingai.

L. Larionovos 2013-2014 metų rudens ir žiemos kolekcijoje vyrauja paltai, laisvi (angl. Oversized) drabužiai ir ilgos arba kelius siekiančios suknelės. Dizainerė akcentuoja audinius, formas ir faktūras.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų