Rašyti komentarą...
daug straipsniu,komentaru,ko ne reklama tam s-udinam projektui,babkiu tv3 uzkala is reklamu tai ko nepadarius tokio s-udo,o ir vel plius reklama,ir as rasau ir reklamuoju
Seksas be įsipareigojimų
Seksas be įsipareigojimų
Kad užsieniečiai vyrai yra karštesni ir sugeba apgauti lietuvaites, tai jokia čia naujiena. Tai, kad partneriai gali turėti ir lytinių santykių su savo partnerėmis, juk abu yra laisvi ir niekas jiems to nedraudžia. Tad kokio velnio ten vyko, jei šokti galima ir lietuvoje ir lietuvių puikių partnerių yra. MAtomai ir buvo suplanuota tam, kad kažkas įvyktų, kad kažkas po to graudžiai verktų, juk tai intriga žiūrovui ir nelaimė aukai. Juk užsienietis vyra dažnai neturi jokių įsipareigojimų ir seksas vyksta be įsipareigojimų. Tad nori ir gausi, o po to tavo asmeninė problema. Televizijai manau bus ką rodyti ir po projekto pabaigos, kaip sekasi gydytis patirtas nuoskaudas ir žaizdas.
Absoliuti dauguma komentatorių aiškiai turi psichologinių, slegiančių seksualinių problemų. Gal vitaminų pavasarį trūksta? Gal dar įmanoma pagalba? Pabandykite medituoti ir pasninkauti.
Dijoros partneris pametė galvą.
Dabar negales pasitiketi, sake kad nuleis ant krutines, nuleido i burna.
@Romas Norint kažkur nuleisti, reikėtų bent kitos pusės sutikimo, jau nekalbant apie norą.
@Ne viskas taip paprasta tai koki ji turi pasirinkima sutikimui?pasirinkimai zinomi-i sona,i burna,i vidu...tai,koki diora pasrinks,tai po devyniu menesiu suzinosim...
Kad vardas nenormalus ir taip viskas aisku. Gal nuomones formuotoja? :))))
dijora,nepasitikek,nes visi jie kuiliai zada ,kad laiku istrauks,ant nugaros nutaskys,i burna duos......zinom.....a padaro savaip-nera valios istraukt-viskas i vidu....tai nepasitikinek.be prezervatyvo-nedaryk.nes paliks apsversiavusia.
Gal tas šokių partneris negali susikaupti, kai tokią gražią moterį šalia savęs turi?
Kokie įžvalgūs tie Lietuvos gydytojai
Kokie įžvalgūs tie Lietuvos gydytojai
„Man jau Lietuvoje gydytojai liepė būti lovos režimu..."
@Kokie įžvalgūs tie Lietuvos gydytojai Ne visiems sexas asocijuojasi tik su lova.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų