Britanijos princesė Beatrice išsiskyrė su ilgamečiu vaikinu

Didžiosios Britanijos princo Andrew ir Jorko kunigaikštienės Sarah Ferguson dukra Beatrice, kaip pranešama, išsiskyrė su savo vaikinu, su kuriuo buvo drauge praleido dešimt metų, praneša britų bulvarinio dienraščio „Daily Mirror“ naujienų svetainė.

19

Pasak žiniasklaidos, princesė ir Dave'as Clarkas pasuko skirtingais keliais po kurį laiką trukusių diskusijų dėl galimybės susituokti.

Kaip rašo „Daily Mirror“, 27 metų Beatrice jautė nusivylimą, kad 32 metų D.Clarkas jai taip ir nepasipiršo, nors princesė persikėlė su juo į Jungtines Valstijas, kai Dave'ui buvo pasiūlytos aukštesnės pareigos pavėžėjimo paslaugų bendrovėje „Uber“.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešinti itin reti kadrai iš princesės Beatrice atostogų

„Po dešimties kartu praleistų metų Beatrice ir Dave'as uždavė sau klausimą, kodėl jie nesusituokę“, – sakė vienas porai artimas šaltinis.

„Jie nuodugniai tai apsvarstė ir priėmė sprendimą pabūti atskirai ir pagalvoti apie ateitį. Jie liko draugais, o sprendimas išsiskirti buvo abipusis“, – pridūrė šaltinis.

Pasak bulvarinio laikraščio „The Mail on Sunday“, Beatrice sesuo ir tėvai buvo sukrėsti ir nuliūdinti poros išsiskyrimo. Princesės motina S.Ferguson esą sakė savo draugėms, jog jaučiasi taip, tarsi netektų sūnaus.

REKLAMA

„Sarah laiko Dave'ą šeimos nariu. Jai labai liūdna, kad Beatrice ir Dave'ui nepavyko. Jie kartu buvo ilgiau nei trunka nemažai santuokų“, – leidiniui sakė viena šaltinis.

Bakingamo rūmų atstovas spaudai nepaneigė, kad pora išsiskyrė.

Tačiau ne visi karališkosios šeimos nariai pritarė Beatrice ir D.Clarko draugystei. Kalbėta, kad nors porą supažindino Kembridžo kunigaikštis, princas Williamas, jis nepritarė šiai draugystei ir netgi nepakvietė Dave'o į savo vestuves 2011-aisiais.

Iki princesės Charlotte, Williamo ir jo žmonos Kate antrojo vaiko, gimimo, Beatrice buvo šeštas žmogus eilėje į Didžiosios Britanijos sostą, todėl santuokai jai būtų reikėję karalienės Elizabeth II leidimo.

Būgštauta, kad monarchė, atsižvelgusi į Williamo nuomonę, nebūtų sutikusi su šia santuoka.

Gimus Charlotte Jorko kunigaikštytė nukrito į septintą vietą eilėje paveldėti sostą ir jai nebereikia karalienės leidimo susituokti, todėl laukta, kad D.Clarkas jai galų gale pasipirš.

Dave'o tėvas yra pasiturintis amerikiečių advokatas Michaelas Clarkas, vadovaujantis bendrovės „Cadbury Schweppes“ teisininkų komandai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų