Bieberio žmona – apie tamsiąją santykių su juo pusę: kai kas vertė jaustis menka moterimi

Dainininkas Justinas Bieberis visais laikais buvo aptarinėjamas ne tik dėl savo muzikos ir puikios išvaizdos, bet ir dėl meilės romanų. Ne vienerius metus jis praleido susitikinėdamas ir vėl išsiskirdamas su dainininke Selena Gomez, tačiau dabar jau metus yra vedęs gražuolę manekenę Hailey Baldwin, su kuria susitikinėjo ir praeityje.

4

Tiesa, Selena tai priėmė išties skaudžiai, o visai neseniai viešumoje pasirodė ir jos kūriniai apie nelaimingus santykius su Bieberiu.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberio žmona – apie tamsiąją santykių su juo pusę: kai kas vertė jaustis menka moterimi

Vis dėlto panašu, kad tai išgyveno ne ji viena – neseniai viešumoje pasirodė ir H. Baldwin mintys apie tai, jog ji nuolat lyginama su Selena.

Visai neseniai H. Baldwin ir J. Bieberis pradėjo transliacijas per „Facebook“, pavadinimu „Live with The Biebers“. Jos metu pora atsakinėjo į gerbėjų klausimus. Vienas jų paklausė, koks jausmas, kai žmonės nuolat jaučiasi turintys teisę komentuoti jūsų santykius?

„Man buvo be galo sunku dėl to, ką žmonės sako, o dėl nuolatinių jų palyginimų aš jaučiausi menkesnė moteris“, – pridėjo ji.

Ir nors iš to suprasti, jog ji kalba būtent apie garsiausią J. Bieberio buvusią mylimąją yra sunku, H. Baldwin savo žodžius vėliau patikslino: „Sunku, kai žmonės turi itin aistringus gerbėjus, kurie nori išreikšti savo nuomonę, o dažnu atveju – tai vaikai ar jaunimas, kurie niekuomet nesupras santykių realybės, nes yra be galo jauni ir dar nėra to patyrę.“

Taip pat transliacijos metu gražuolė užsiminė apie tai, kad nuolat stengiasi kovoti su įvairiais komentarais sau primindama, kad kiti žmonės nežino jos ir Justino santykių realybės. Anot jos, dažniausiai labiausiai kritikuojantys žmonės patys išgyvena ne pačias lengviausias akimirkas, todėl išsilieja ant kitų.

Šiuo metu viena garsiausių pasaulio manekenių pripažino vengianti skaityti komentarus po tekstais apie ją ir Justiną. „Realybė yra tokia, kad mes kiekvieną rytą vienas šalia kito nubundame laimingi. Visi tie, kurie musu nekenčia, nuolat stengiatės, tačiau iš tiesų mes esame ramūs“, – atšovė gražuolė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų