Besilaukianti lietuviškoji Kardashian su vyru atostogas leidžia saulėtame Egipte: net nedvejojo čia vykti

Besilaukianti lietuviškoji Kim Kardashian praminta Justina Partikė drauge su vyru Vyteniu šiuo metu džiaugiasi saulės spinduliais Egipte. Pora visai neseniai atvyko čia praleisti atostogas.

6

Socialiniame tinkle ji rašė, jog nė nedvejojo apie šį savo pasirinkimą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuviškoji Kardashian atstogas leidžia Egipte

„Vasario mėnuo man visada asocijavosi su gimtadieniu, šalčiu, sniegu arba pliurzėm... Ir nebūčiau net pagalvojusi, kad kada nors vasario mėnesį nukepsiu saulės voniose. Ar verta vykti atostogų per karantiną?

Žinokit, jei tik įmanoma, tikrai verta! Tai ne tik kaulų pramankštinimas, smegenėlių atpalaidavimas, bet ir sielos atgaiva. Kad ir trumpam.

Tai yra atotrūkis nuo kasdieninės įtampos, rūpesčių, rutinos ir tų pačių sienų. Nė nedvejojau, ar į nėštumo galą vykti atostogų. Poilsio reikia visokeriopo, o kiekvienai mamytei  pabėgimo nuo namų tvarkymo ir maisto gaminimo. O juolab, kai kainos dabar tikrai nesikandžioja...

Neužilgo sūpuosiu dukrelę, tai atostogos prieš gimdymą yra kaip ramybės oazė”, – brūkštelėjo feisbuke ji.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie jos nėštumą.

Moteris pasidalijo jautriu įrašu bei prabilo apie tai, kodėl kurį laiką gražią žinią nuo sekėjų stengėsi nuslėpti.

„Tiek ilgai tylėjau... Tiek daviau užuominų, kad, manau, dauguma nuspėjat, koks ypatingas tas mūsų šventinis laukimas šiemet. O ypač internete jau galima rast nutekintos informacijos. Po sunkiausios akimirkos, kurias, mat, išsigalvoju, palei kai kuriuos komentatorius…pagaliau galiu apie tai vėl garsiai prabilt, nes nuslėpt darosi tikrai gana sunku.

Taip, jau 4 mėnesiai, kai esu nebeviena, kiekviename žingsnyje nešioju nekantriai į pasaulį skubantį ateiti kūdikėlį. 

Sužinojau prieš mergvakarį, prieš vieną didžiausių savo gyvenimo švenčių, taip, kad atšvenčiau labai ramiai, paslapčia gerdama nealkoholinį vyną. Manau, kai kuriems svečiams dabar bus nuostaba, bet dauguma iškart įtarėt, kad kažkas ne taip, negi ne?

Sužinojus, kad mums vėl pavyko… Manyje iškart buvo didžiulė baimė. O kas, jei vėl pasikartos nesėkmė? O kas, jei vėl kažkas negerai? Kaip bus su salonu, kurį planavome atidaryti šiemet… Tačiau viskas susidėliojo į vietas.

REKLAMA

Saloną atidėjome ateičiai ir kibome į savo namų įsigijimą.. Nes svarbiausia, šiuo metu, kad mūsų stebuklas atkeliautų iškart į savo namus, kad turėtume savo ir tik savo jaukų lizdelį. 

O baimė… ji praėjo 10 savaitę nėštumo. Tą savaitę, kurią kažkada neseniai netekau vaikučio… Ir dabar džiaugiuosi laukimu. 

Jei liūdna, ar negerai, tiesiog pridedu ranką prie pilvuko ir iškart ramiau… Iškart širdyje ramybė. Tad visoms mamytėms, kurioms nepasisekė, noriu pasakyti – dar, matyti, nebuvo lemta, bet bus. 

Svarbiausia tikėti ir laukti, kada jus aplankys tas stebuklas būt šviežiai iškepta ar tiesiog dar kartą mama. Su meile ir laukimu, Justina“, – rašė žinoma moteris „Facebook“ bei pasidalijo nuotrauka, kuioje matomos jos suapvalėjusios kūno formos.

Primename, kad Vytenis ir Justina susituokė šių metų spalio 3-iąją.

Balandžio mėnesį pora išgyveno vieną skaudžiausių etapų gyvenime – prarado vaikelį. 

„Mes netekome vaikelio. Atrodo, tik ką tik nuėjome pas gydytoją, kuri davė paklausyti širdelės, pasakė, kad tai – tobulas mažylis, ir už savaitės man nuvykus, išsiaiškinau, kad jau 3 dienos, kaip ta širdelė nebeplaka. Sustojo ne tik širdelė, bet, atrodo, ir visas pasaulis kartu“, – sakė ji.

J. Globienė pasakojo, kad nors buvo be galo sunku, o ir ašaros liejosi laisvai, galiausiai suprato, kad nieko šioje situacijoje pakeisti negali: „Galime tik džiaugtis, kad vaikutis buvo siųstas mums ne veltui, o tam, kad įrodytų mums, kokie mes galime būti stiprūs, ir kaip visgi šeimoje mums reikia pagranduko. Atsitiesėme ir bandysime dar (šypteli)“

 

 


Rašyti komentarą...
&
&&&&&&&
2021-02-21 18:11:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kas ją įvardino kaip kardaschijan jaučiu pati įsivaizduoja į ją panaši biski susireiksminusi
Atsakyti
-2

J
Jonas
2021-02-21 18:59:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkas su abieju smegenim negerai...
Atsakyti
-3

j
jdhd
2021-02-21 19:31:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra Kardashian gyvena Beverly Hills su baseinu, limuzinais. Lietuviska Kardashian kazkokiam Lietuvoj miestelyje-kaime bute ir vazyneja autobusu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų