Baiba – apie kitokias šventes: Kalėdos tikrai nebus dovanomis apibarstytos

Dainininkė Baiba Skurstenė-Serdiukė jau pradėjo ruoštis laukiamiausioms metų šventėms. Namuose jau įžiebta Kalėdų eglė, o ir dovanos jau paruošos. Tiesa, moteris pasakojo, jog šiemet jos daug kuklesnės.

14

Naujienų portalui tv3.lt moteris atvirai papasakojo apie kitokias šventes bei kuriamą šventinę aurą namuose.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baiba – apie kitokias šventes: Kalėdos tikrai nebus dovanomis apibarstytos

Baiba atviravo, jog kiekvienais metais per šventes ji su savo šeima aplanko tiek vyro, tiek jos giminaičius. Tačiau šiemet teks šią tradiciją pamiršti: „Kūčias ir Kalėdas praleisime namuose. Saugiai. Visuomet išvažiuodavome, tačiau šiemet liksime namuose. Dabar negalime išvažiuoti iš savo savivaldybės, kadangi gyvename užmiestyje. Anksčiau švęsdavome šventes taip, jog 1 dieną praleidžiame su vyro gimine, o kitą dieną vykstame į Latviją. Arba atvirkščiai. Šiemet to nebus. Kalbėjau su savo močiute, kuri gyvena Latvijoje. Sakiau, kad pasiilgau labai ir norėčiau ją pamatyti, o ji sakė „ne, ne, ne“. 

Tiesa, apie tai, jog laukia visai kitokios šventės, jos sūnus nė nenumano. „Mano sūnus dar nežino, jog nepamatys giminaičių. Stengsimės padaryti kuo gražesnes bei jaukesnes šventes namuose. Reikės kažką išskirtinio padaryti. Suksimės iš padėties. Reikia vaiką užimti, kad jam būtų įdomu“, – atviravo atlikėja. 

Nepaisant to, ji stengiasi namuose sukurti šventinę nuotaiką: „Praeitais metais išpuošiau tujas. Galvojau, kad šiemet jau jų nepuošiu, bet supratau, kad vis dėlto reikia viską išpuošti. Reikia tos šventinės auros. Džiugu, kad yra šiek tiek sniego. Reikės žiūrėti kalėdinius filmukus ir palikti kokią netikėtą dovanėlę. Sukursiu kokią jaukią šventę savo sūnui, nes mažoji dar to nesupranta.“

Nors darželyje ir nebus šventinio karnavalo ir jos sūnus neišvys gyvai Kalėdų senelio, tačiau jau parašė itin mielą laišką, kuriame prašo ne tik materialių daiktų. 

„Jis jau rašė Kalėdų seneliui laišką. Paprašė mašinyčių ir dar išvardijo, jog nori močiutės, dieduko, noriu mylėti mamą ir tėtį. Tie norai labai smagūs, kad ne tik dovanos rūpi, bet ir buvimas kartu su šeima. Šiemet Kalėdos tikrai nebus dovanomis apibarstytos, nes nėra galimybės uždirbti pinigėlio. Dabar tas pats, manau, kad yra daugeliui atlikėjų. Artimieji gaus kuklesnes dovanėles. Nieko kažko prašmatnaus nepirksiu. Yra kaip yra. Pasirūpinau dovanomis jau iš anksto. Esu internetinių parduotuvių megėja“, – pasakojo Baiba.

REKLAMA

Pandemija sujaukė daugelio žmonių planus, teko atsisakyti mėgstamų tradicijų. Tačiau Baibai liūdna ir dėl to, jog jos mama vis dar neišvydo jos dukrelės, kuri gimė balandžio mėnesį.

„Su giminaičiais susiskambinsime ir pasveikinsime su šventėmis. Mano mama nėra net mačiusi mano mažosios. Ji gyvena Didžiojoje Britanijoje, todėl dėl pandemijos jai nepavyko atvykti ir pamatyti anūkės. Kai gimė mergytė, ten buvo didesnis susirgimas, o dabar Lietuva pirmauja. Virtualiai pamatė anūkę, tačiau norisi apkabinti tą stebuklą, kuris gimė per karantiną“, – atskleidė pašnekovė.

Baigdama pokalbį apie šventes bei dovanas, ši palinkėjo visiems daugiau pozityvumo, kurio dabar taip trūksta. „Manau, kad visiems ši situacija jau nusibodo. Nėra visiems lengva. Žmonės nori socializuotis, o ir pačios šventės yra apie buvimą kartu. Vaikams gal apie dovanas, o suaugusiems – apie šeimą. Dabar sudėtinga išgyventi, bet mes neturime išeities. Todėl turime pakeisti savo mąstyseną. Noriu pasakyti, jog bus taip, kaip širdyje sukursi tą šventinę nuotaiką“, – šyptelėjo dainininkė. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų