B. Nicholson pristatė projektą „Kviečiu į svečius“

Trečiadienio rytą vienoje sostinės kavinėje televizijos laidų vedėja Beata Nicholson pristatė labdaringą projektą „Kviečiu į svečius“. Jos idėja tokia: savo pagamintais patiekalais vaišinti draugus, kurie vėliau paaukoja pinigų skurdžiams.

Minėta idėja B. Nicholson kilo atostogų metų Londone. Moteris pasakojo, kad tai itin populiaru Didžiojoje Britanijoje.

„Viskas vyksta taip: draugai ir bičiuliai susirenka namuose, būtinai atsineša maisto patiekalų, skanauja, bendrauja ir aukoja labdarai. Manau, tai yra gražu ir kilnu, lietuviai tą taip pat gali daryti, nes yra geri ir turtingi“, – kalbėjo B. Nicholson.

Lietuvoje tokį projektą laidos vedėja sieja su Pasauline maisto diena, kuri bus spalio 16-tąją dieną. Būtent tada Beata ragina lietuvius susiburti ir išpildyti minėtą idėją.

„Ši proga apeliuoja į kilnų rezultatą, todėl tokiu atveju galima pasikviesti tokių žmonių, kurių paprastai nebūtų kviečiama į namus – tai gali tapti būdu pralaužti ledus ir artimiau susidraugauti“,–teigė B.Nicholson. Kulinarijos diplomą turinti laidos vedėja tą dieną visus vaišino keksais, sluoksniuotu vaisių ir riešutų dribsnių desertu.

Projekto metu geradarių suaukotas lėšas „Maisto bankas“ naudos paramos maistu organizavimui: transportavimui, sandėliavimui, tvarkymui, administravimui.


Rašyti komentarą...
8
8
2011-09-21 21:35:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai grazi akcija...
Atsakyti
0

J
Jurgita
2011-09-26 10:21:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazi ideja, bet Beata atrodai, lb pavargusi... Suletink tempa...
Atsakyti
0

elektra
2011-10-06 13:27:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerb.Beata,tai yra Lietuvos vyriausybes reikalas,o ne zmoniu.Kodel zmones turi aukot?Kur tie pinigeliai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų