B. Gudelis: Seimo nariai – absoliutūs nelegalai

„Ar jūs turite darbo sutartį? Ne? Tai jūs esate visiški nelegalai. Ir nesuprantu kodėl jūsų iki šiol neužtrumpina mokesčių inspekcija!“, - šį ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „Valanda su Rūta“ dalyvaujantiems Seimo nariams Birutei Vėsaitei ir turtingiausiam Seimo nariui Valdemarui Valkiūnui į akis rėš verslininkas Benas Gudelis. Pasak verslininko, Seimo nariai - vieninteliai Lietuvoje, gaunantys atlyginimą ne pagal darbo sutartį, ir dar gausybę privilegijų. Ir nors politikų darbdaviai yra paprasti žmonės, jie neturi  jokios galimybės ne tik kontroliuoti politikų darbą, bet ir juos atleisti.

Verslininko bei kitų laidos dalyvių emocijas pakurstys diskusija apie minimalią algą Lietuvoje. Prieš keletą mėnesių politikai pakėlė minimalią algą 50 litų. Dabar ji 850 litų atskaičius mokesčius lieka 706 litų.  Tačiau kai benzino kainos jau siekia daugiau nei 5 litus, o būtiniausių maisto  produktų kainos kyla kone kas mėnesį, už papildomus keliasdešimt litų  prie algos vargu ar ką nusipirksi. „Nejaugi valdžia mano, kad 850 litų per mėnesį pakanka pragyventi Lietuvoje?“, - klaus laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

„Jei verslininkai būtų sąžiningesni ir savo darbuotojams mokėtų tokias algas, kokių jie verti, mes surinktume daugiau mokesčių ir visiems būtų geriau“, - studijoje susirinkusiems aiškins Seimo narė B. Vėsaitė. Tuo tarpu turtingiausias Seimo narys Valdemaras Valkiūnas tikins, kad į Seimą turėtų būti renkami tokie kaip jis, žinantys kaip uždirbti pinigus. „Tuomet Lietuvoje visi plaukiotų „laimės jūroje““, - tikins V.Valkiūnas.

REKLAMA

Tačiau tikrąją realybę bei tai, kaip pragyvena žmonės atskleis laidoje dalyvausiančios slaugytojos. Viena jų, Silva, dirbanti vaikų reanimacijoje tikins, kad nors šeimos ir vaikų neturi, tam, kad pragyventų Lietuvoje ji ne tik dirba savaitgaliais ir švenčių dienomis, tačiau dar turi ir antrą darbą. Tuo tarpu kita laidoje dalyvavusi slaugytoja Rūta atvirai papasakos, kad, norėdama padėti išlaikyti savo šeimą, buvo priversta emigruoti į Norvegiją.


Rašyti komentarą...
J
Jeigu
2012-09-14 18:24:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
is tokiu laidu tokie "naujalietuviai" butu isvedami su "apyrankemis" ir konvojum - gal butu naudos visuomenei,teisingumui,televizijai.
O kol kas...Piaras ir maivymaisi.Ir ciulpimas milijonieriams...:-/
Atsakyti
0

a
adjetu
2012-09-17 17:16:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau labai dažnai ponas Gudelis ėmė reikštis. nemanau, kad tai į gerą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų