Audrius Janonis pristato debiutinį vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo su gerbėja

Dainininkas, muzikinių TV projektų dalyvis Audrius Janonis pristato savo dainos „Tik tu viena žinai“ vaizdo klipą, kuriame jis nusifilmavo kartu su savo gerbėja. Rengtame konkurse sudalyvavusi Rugilė Genelytė laimėjo pagrindinį prizą – galimybę pasirodyti debiutiniame A. Janonio vaizdo klipe.

Dainininkas dar sausio mėnesį sudalyvavo Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, kur atliko graikų kurtą kūrinį „Run“. Tiesa, pasirodymas jaunam atlikėjui nebuvo itin sėkmingas. „Tai buvo mano, kaip solisto, pirmasis bandymas dalyvauti „Eurovizijoje“. Dar tikrai turėsiu progų išmėginti savo jėgas ir kitais metais“, - tikina atlikėjas. Naujienų portalo skaitytojams pristatydamas savo naujausią darbą atlikėjas džiaugiasi nauja patirtimi ir atskleidė, kad filmuotis vaizdo klipe jam labai patiko.

Atlikėjas šiuo metu dalyvauja muzikiniame TV projekte „Muzikinis iššūkis“ ir tikina, kad patirtis šiame šou pastūmėjo suburti naują duetą. „Kol kas turime tik idėją ir ieškome, kas ją galėtų padėti įgyvendinti“, - pasakoja A. Janonis. Tiesa, vaikinas kol kas neatskleidžia su kuo planuoja įrašyti naują dainą, tačiau galima spėlioti, jog tai bus padaryta su vienu iš „Muzikinio iššūkio“ dalyvių.

REKLAMA

Sparčiai populiarėjantis atlikėjas jau gali pasigirti tarptautiniu pripažinimu – Audrių pastebėjo prancūzų prekinio ženklo „Garnier“ atstovai, kurie atlikėjui pasiūlė tapti kosmetikos prekių linijos „Pure Active“ reklaminiu veidu Lietuvoje. Būtent jie ir prisidėjo prie A. Janonio dainos „Tik tu viena žinai“ vaizdo klipo kūrimo: „Tai pirmasis mano vaizdo klipas. Džiaugiuosi, kad mano gerbėjai galės ne tik išgirsti, bet ir pamatyti, kaip šią dainą matome mes.“

Savo karjera vienas besirūpinantis dainininkas atskleidžia, kad pats rūpinasi savo kūryba, įvaizdžiu, tačiau džiaugiasi, kad vis dažniau atsiranda bendraminčių, kurie padeda savo darbais ar idėjomis. „Noriu padėkoti visai kūrybinei komandai, galutinis rezultatas tikrai džiugina mane. Konkursą laimėjusi Rugilė taip pat verta gražiausių žodžių – ji galėtų būti puiki aktorė. Filmavimas su ja neprailgo“, - pasakoja A. Janonis.

Kviečiame įvertinti debiutinį dainininko Audriaus Janonio vaizdo klipą dainai „Tik tu viena žinai“:

 


Rašyti komentarą...
j
jonas
2017-02-23 16:59:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras Rugiles glamzymas va gaila kad neuzverte...o gal??!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų