Rašyti komentarą...
Viskas elementaru: planuokite, taupykite , kaip ir visi eiliniai jūsų gerbėjai. Neėsikte oasutinių fanų santaupų, gal tada ir suprasime ir palaikysime.
Čia šita kiekviename interviu vis kalba apie savo ašaras. Verkšlenanti mergelė!
Oi,oi kokia vargselė,gal servetėlių atsiust ašarom nušluostyti..
Kažkada patiko. Kokius 2men. Bet šiaip yra pasiputus kalyte, ir nieko neverta. AROGANTIŠKA... JAI ATRODO KAD JĮ 10AUKSTE.. NORS ISTIESU.. JAU RUSI
Atvažiuok manęs aplankyt, Jazzu. Temperatūra nekrenta antra savaitė. Mano darbe visi susirgo dėl dviejų neatsakingų diedų, kurie visus užkrėtė siuntas atnešdami. O taip saugojomės... neverk dėl karantino. Čia reakcija į vis dar netikinčius
Ir verkia butent tie kur primuse kisenes pinigų...
Pamanykit, depresija, pagalvok, kaip jaučiasi tie, kurie serga, kurie kabinasi į gyvenimą ir galvoja kaip sulaukti rytojaus.
Gerai karantinas pastate i vieta visas musu mega zvaigzdes ir pabus dabar paprasti kaip ir visi
Labai protingsi parasyta. O musu valdziai viskas dzin, jiems kaip ejo pajamos tsip ir eina, jokiu prastovu, jokiu draudimu, ju pasisedejimas seime nieko nereiskia ir ju atlyginimas nes jie visi seimunai, ministrai ir kiti klerkai gyvena zmoniu saskaita, posedziu maziau alga ta pati. Manau seima reiktu isleisti prastovu, tegu pagyvena bent menesi uz 400 eur.
Ne Jūs vieną taip jaučiates,Justute visi vargstam.Vakar žiūrejau senas fotografijas,su daug linksmų žmonių,tai atrodo kad taip net nebuvę.Tikekimnkad viskas bus gerai,juk tiek daug dirba mokslininkų ,kad išrastu vaistus, skiepus,tikiu kad ateis laikas, kada ši liga liks tik prisiminimas Linkiu Jums sveikatos ir laukiu naujų dainų.
Į viršų