• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kembridžo hercogienė Kate Middleton kukli ne tik išvaizda. Moteris apie savo buvusius mylimuosius viešai nekalba. Galbūt todėl, kad Kate visą savo laiką skyrė studijoms ir sportui.

9

Kembridžo hercogienė Kate Middleton kukli ne tik išvaizda. Moteris apie savo buvusius mylimuosius viešai nekalba. Galbūt todėl, kad Kate visą savo laiką skyrė studijoms ir sportui.

REKLAMA

Pirmoji meilė – Harry Blakelockas

Koledžo laikais K. Middleton buvo populiari tarp vaikinų. 

Harry Blakelockas buvo talentingas kriketo žaidėjas, taip pat vienas iš tų vaikinų, kuriuos visos merginos mėgo. Nepaisant to, kad jis taip pat buvo geidžiamas daugelio merginų, tačiau atkreipė dėmesį į Kate.

H. Blakelockas buvo tik metais vyresnis už Kate, akivaizdu, kad jie turėjo daug bendrų pomėgių, nes šis romanas truko ištisus metus. Būtent jis laikomas pirmąja Kate meile.

Tiesa, ši meilės istorija sudužo į šipulius, nes vaikinas sudaužė jos širdį ir vedė Kate gerą draugę. Tačiau Middleton nėra kerštinga, ji vis tiek pakvietė savo buvusį mylimąjį į vestuves su princu Williamu.

REKLAMA
REKLAMA

Willemas Marksas

Kate Middleton taip pat susipažino su Willemu Marksu, kai mokėsi koledže. Šis romanas sparčiai vystėsi, bet truko neilgai. Kas sukėlė išsiskyrimą, niekas nežino, tačiau žinoma, kad buvę mylimieji liko gerais draugais. Beje, būtent šiam vaikinui žurnalistai siūlė įspūdingus pinigus už įdomias trumpalaikio romano detales, kurias visi bulvariniai leidiniai siekė paskelbti Kate ir Williamo vestuvių išvakarėse.

REKLAMA

Tačiau Willemas Marksas nepratarė nė žodžio, o tai tikriausiai padarė Kate didelį įspūdį. Jis taip pat buvo pakviestas į vestuvių ceremoniją.

Rupertas Finčas

Kate Middleton su trečiuoju oficialiu vaikinu susipažino 2001 m., kai įstojo į Sent Andrews universitetą. Rupertas baigė teisės mokyklos kursą. Jiedu draugavo metus ir jų išsiskyrimo priežastis nėra žinoma.

Princas Williamas

Pagal oficialią versiją, princas ir jo būsima žmona Kate Middleton susitiko Sent Andrews universitete. Tačiau vienoje iš kunigaikštienės biografijų minima, kad pirmasis jų susitikimas įvyko anksčiau, o porą supažindino bendri draugai, kurių vardai, žinoma, laikomi paslaptyje. Visi jau žino, kad Williamo ir Kate romanas buvo ilgas su kivirčų ir išsiskyrimų laikotarpiais. Jaunasis princas vis dar negalėjo apsispręsti, pas kurią iš tuometinių savo merginų liks, o Catherine tik laukė, už ką iš žurnalistų gavo slapyvardį „laukianti Kate“. Po 10 metų princas Williamas jai pasipiršo ir padovanojo savo motinos princesės Dianos žiedą.

Kate Middleton, žinoma, pasakė „taip“, 2011-aisiais ištekėjo už princo

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, jog Kate buvo išpranašauta, kad jos vyras bus vaikinas, vardu Williamas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų