Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė tapo modeliu: grakščiai ėjo podiumu

Prekės ženklas „Pietro Filipi“ ketvirtadienio vakarą meno galerijoje „Vartai“ pristatė naujausią 2017 m. rudens žiemos kolekciją, skirtą charizmatiškiems ir modernią klasiką mylintiems vyrams bei moterims.

142

Vakaro organizatorius, kūrybininkų komanda „Time2“, apjungė šiuolaikinės mados pasaulį su meno erdve. Pristatymo metu galerijoje buvo eksponuojama šiuolaikinio Gruzijos menininko Vajiko Chachkhiani paroda „Pabaigos be pabaigos“, kurioje menininkas pristato naujausius savo paveikslus, videomeno darbus, objektus ir instaliacijas.

(142 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Pietro Filipi“ pristatė 2017-ųjų metų rudens-žiemos kolekciją

Kolekcijos pristatymo metu podiumu žengė ir žinomi meno, verslo bei šou industrijos atstovai: Laura Imbrasienė, Mantas Wizard, Katerina Voropaj, Karolis Sankauskas, Ingrida Kazlauskaitė bei Vytautas Mackonis.

Modeliai buvo papuošti naujausių kolekcijų gaminiais. Įvairaus tipo dekoruota avalynė yra viena populiariausių šių metų rudens ir žiemos sezono tendencijų. Šį sezoną avalynės dizaineriai ypatingą dėmesį skyrė plokščioms platformoms. Jos užkariavo nemažą dalį rudens kolekcijos, todėl plokščių platformų buvo galima rasti tarp batelių, ypatingai aulinukų, ir net ilgaaulių botfordų.

REKLAMA

Vakaro svečiai meninėje aplinkoje gėrėjosi naujais „Pietro Filipi“ dizainerių kurtais darbais, kurie įkvėpti minimalistinio dizaino ir šiuolaikinių mados tendencijų, kiekvieną sezoną pristato modernios klasikos drabužių kolekcijas vyrams ir moterims.

Norėdami pateisinti gerbėjų lūkesčius bei poreikius šį kartą jie džiugino ryškia ir labai šiuolaikiška drabužių kolekcija, kuri patiks ne tik amžinos klasikos mylėtojams, bet ir tiems, kurie nebijo ekstravagancijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų