Artimos O. Pikul-Jasaitienės draugės aiškiaregės pranašystė: laukia sprogimas

Įsibėgėjus Oksanos Pikul-Jasaitienės ir ją su kita moterimi išdavusio vyro Simo Jasaičio dramai, daugybė žmonių laukia atomazgos. Tiems, kas naujienomis domisi socialiniuose tinkluose, nebuvo sunku pastebėti, kad Oksana aršiai kovoja už tiesos atskleidimą, vyro romaniūkščio išaiškinimą ir šeimos išlaikymą. Visgi daugelį supykdė soc. tinkle „Facebook“ po kaulelį narstomi poros santykiai bei vieši kaltinimai vienas kitam.

88

Mediumė ir artima poros draugė Gražina Asipauskaitė tikina, kad su Oksana yra pažįstamos jau gan ilgą laiką. Moteris tarsi tapo Simo ir Oksanos santykių psichologe. Žinoma atlikėja jai ne kartą verkė ant peties.

(88 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Oksana Pikul tikra - jų šeima subyrėjo

„Aš ją labai palaikau. Daug ją raminau, tačiau nenoriu viešinti šių detalių, nes tai tarsi išpažintis kunigui. Ji daug verkdavo, pasakodavo. Visą laiką stengiausi juos sutaikyti. Sakydavau, kad būtų su Simu, kad jis pasikeis. Jis yra viešas žmogus, turi daug gerbėjų, daug moterų jo nori vien dėl šlovės ir skandalų. Jų šeima man buvo toks autoritetas, kaip viena gražiausių Lietuvoje. Bet neįmanoma išsaugoti to, kas nebepakeičiama. Dabar aš tik už skyrybas“, – sakė Gražina.

Dar gali ir susitaikyti?

Moteris patikino, kad su Oksana jų santykiai nenutrūko, jos ir dabar sutaria, o Gražina stengiasi padėti draugei krizės metu. Mediumė prasitarė, kad nors dabar šios poros santykiai atrodo painūs, viskas išsispręs. Ji teigė turėjusi regėjimą, kad viskas baigsis abipusiu sutarimu.

„Matau, kad viskas baigsis abipusiu sutarimu, jie gali net susitaikyti, – pranašavo G. Asipauskaitė. – Oksanai linkiu sukaupti stiprybę ir atremti puolimus. Ji turi iš moteriškos pusės išlikti stipri, gerbti save, savo sūnų, savo šeimą. Ji Simą tikrai myli, tik gal dabar pasireiškia toks pyktis. Kai atsiranda meilė ir neapykanta, mes visi galim pasakyti bjaurių žodžių. Aš Oksaną palaikau ir dabar esu tik už skyrybas, kad nebeklijuotų to, kas nebesuklijuojama ir suplyšę. Geriau visa tai gražiai užversti ir pradėti naują gyvenimo etapą.“

REKLAMA

Aiškiaregystės dovaną turinti Gražina taip pat užsiminė, jog ateityje mato Oksaną su kitu vyru: „Matau ją laimingą, kuriančią darnią šeimą, santykius. Po dviejų trijų metų ji pati pasijuoks iš dabartinės situacijos“, – sakė ji.

Neturėtų daryti gėdos vaikui

Visgi apie patį skandalą, paviešintus Simo susirašinėjimus, meilužės jam siųstas nuotraukas ir Oksanos pyktį Gražina turi griežtą nuomonę. Moteris mano, kad poros santykiai neturėtų būti taip keliami į viešumą, o vienas kitą mylėję žmonės neturėtų kovoti it kare, bandydami vienas kitą sunaikinti.

„Mes daug metų praverkėm kartu ir aš jos ašaras šluosčiau ne vieną kartą. Galėtų Simas į visą tai žiūrėti paprasčiau, be jokių viešumų ir skandalų. Man atrodo, kad dabar ten yra toks pasikarščiavimas ir netikrumas. Dar reikia sprogimo, kad visa tai aprimtų. Simas turėtų pagalvoti, nes turėjo gerą žmoną, gerą vaiko mamą.


Rašyti komentarą...
M
Marija
2018-05-17 14:04:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena ančiasnapė prabilo. :) "Galėtų Simas į visą tai žiūrėti paprasčiau, be jokių viešumų ir skandalų." Simas ir nedaro jokių skandalų tik tos dvi :D. Suprantu dalinai Oksaną, jos pačios alga neleis vaikui ir jai prabangiau gyvent, o kai norisi taip kaip jau ipratęs, matyt imasi visko, kad prisiteistų turto daugiau. Tik nereik doros vaidint jai, pas pačią virš metų Vaidutis sukas pašonėj :) dar prieš Kalėdas Simas džiaugėsi ir ji , kokia stipri šeima, nu kam tas falšas, kai po savaitės jau va, nebe kartu (po naujų ale).
Atsakyti
-2

j
jole
2018-05-17 15:49:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
dar viena apsireiske durne
Atsakyti
-2

S
Skaitytoja
2018-05-17 18:20:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lux ! Tikra tiesa, kad dar viena atsirado "pikul"gerbėja su pripūstais papais ir lūpoms! Joms vaikų auginimas nerūpi ! Joms rūpi tik "JI PATI " GĖDA ! DAR NEIŠSISKYRUS O KELIAUJA SU MEILUŽIU- VERSLININKU ! ŠIUKŠLĖ !
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų