Aršauskui – Lietuvos banko smūgis: norėjo „plauti“ pinigus

Socialiniuose tinkluose savo prabangiu gyvenimu bei demonstruojamais turtais išgarsėjęs kriptomilijonierius Paulius Aršauskas ir vėl patraukė žiniasklaidos dėmesį.

79

Šįkart jis savo feisbuke pasidalijo įrašu, kuriame siūlo teikti paskolas.

(79 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kriptomilijonierius Paulius Aršauskas puikuojasi savo turtais

„LAMBO eina žiemos miegui, o AŠ pradedu skolinti pinigus už procentus, taigi jei susidomėjote, apie šią mano paslaugą plačiau sužinosite apačioje?

Kol kriptovaliutų rinka negailestingai krenta, (mano nuomone ankščiau ar vėliau atsigaus, reikia tik kantriai laukti), lažybų ir pokerio veiklos yra prižiūrimas partnerių, NT vystosi be mano didelių pastangų, o aš pats su vairuotoju dar važinėsiu gerus 3 mėnesius, turiu labai daug laiko ir nuo ryt, visus norinčiussąžiningai skolintis pinigus, kviečiu susitikti. Esu pasiruošęs jums padėti“, – rašė vyras.

Paulius tvirtino, kad paskolos suteikimas truks vos iki dviejų darbo dienų, o palūkanos – nuo 2 procentų.

Tiesa, toks viešas P. Aršausko pareiškimas sulaukė ir Lietuvos banko dėmesio. Šie savo paskyroje taip pat pateikė atsaką:

„Pauliau Aršauskai, atkreipiame Jūsų dėmesį, kad teikti vartojimo paskolas ar paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu, kaip siūlote savo įraše, Lietuvoje fiziniai asmenys neturi teisės – taip nustatyta Vartojimo kredito ir Su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymuose.

Juridiniai asmenys teikti minėtas paskolas gali tik tada, kai priežiūros institucija (šiuo atveju Lietuvos bankas) įrašo juos į viešuosius kredito davėjų sąrašus. Nesilaikantiesiems įstatymų gresia poveikio priemonės, įskaitant ir pinigines baudas. Dėl to siūlome Jums atsisakyti idėjos skolinti, o jeigu jau kam nors paskolinote – rekomenduojame nutraukti sutartis“, – skelbė Lietuvos bankas savo feisbuko paskyroje.

Taip pat itin aktyviai pasireiškė ir jo draugai bei sekėjai socialiniuose tinkluose: „Nesuderinta su Lietuvos banku, tai tiesiog pinigų plovimas“, - sakė jie.

Primename, kad kiek anksčiau P. Aršauskas sulaukė ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) dėmesio dėl galimai vykdomos šešėlinės veiklos.

Kol kas su P. Aršausku tv3.lt nepavyko susisiekti


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų