Šį šeštadienį „Žvaigždžių duetų“ dalyviai įvairiais būdais bandė prisivilioti vasarą – čia skambėjo karštos ir vasariškos dainos.

Ant scenos vien maudymosi kostiumėliais ir vos kūną dengiančiomis skarelėmis pasirodžiusi Baiba su Egle Jackaite nesulaukė palankių vertinimų. Komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis buvo nusivylęs „pigiu“ merginų pasirodymu, o Vytenis Pauliukaitis nepagailėjo kritikos ir barmeną vaidinusiam Mariui Gelažnikui. Ir nors žiūrovu manymu prasčiausiai pasirodė Aida Žiliūtė su Alanu Chošnau, galutinėje turnyrinėje lentelėje paskutiniai liko Marius Gelažnikas su Baiba. Jie nebetęs savo pasirodymų ir nebepasieks „Žvaigždžių duetų“ finalo.

Nugalėtojais ir šįkart tapo Marius Jampolskis su Irūna. Jų vestuvių parodiją Vytautas Juozapaitis vertino su šypsena: „Pusė Lietuvos žiūrovų šiame pasirodyme atpažino save ir dabar galės ramiai eiti miegoti“. Pasirodyme „jaunikio“ vaidmenį gavusiam K. Barisui komisijos pirmininkas taip pat negailėjo pagyrų: „Man atrodo, kad čia geriausias jūsų gautas ir atliktas vaidmuo „Žvaigždžių duetuose“.

Antrąją vietą galutinėje turnyrinėje lentelėje užėmė Donatas Montvydas ir žurnalistė Akvilė Kavaliauskaitė, trečiąją – Cololo ir Natalija Zvonkė.

Priešpaskutinėje vietoje liko Giedrė Balutytė ir Vilius Tarasovas.

Tuo tarpu aną savaitę ties iškritimo riba atsidūręs Eimutis Kvoščiauskas su Irma Jurgelevičiūte šįkart liko septinti.


Rašyti komentarą...
w
waza
2010-05-09 12:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagaliau ir MOntvydas gavo desimtukus - saunuolis...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų