Apie vėlavimą į egzaminą „Facebooke“ pranešęs dėstytojas sukėlė diskusijų ir juoko bangą

Pirmadienį Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) studentai susirinko laikyti informacinių karų egzamino, tačiau nesulaukė dėstytojo. Dalyko dėstytojas Nerijus Maliukevičius uždaroje kurso grupėje socialiniame tinkle „Facebook“ sukūrė įrašą, kad dėl vėluojančio taksi teks palaukti.

Studentas Karolis Stanevičius taip pat nepasimetė ir įrašo komentarų skiltyje pasidalino asmenuke iš auditorijos su prierašu „Laukiam!!!”. Vėliau pats studentas savo paskyroje pasidalijo situacijos momentine ekrano kopija. Be jokios abejonės įrašas sulaukė daug „like“ paspaudimų ir studentų juoko, tačiau N. Maliukevičius nepasimetė ir pranešė, kad juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis.

Toks betarpiškas dėstytojų ir studentų bendravimas šiandien atrodo šmaikščiai, tačiau, pasak TSPMI Mokslo, viešųjų ir tarptautinių ryšių skyriaus komunikacijos vadovės Giedrės Biržytės, įstaiga yra gana atvira ir tai turėtų būti savaime suprantama.

„TSPMI veikia gana atvira akademinė bendruomenė ir natūralu, kad bendravimas gali persikelti į virtualią erdvę“, - portalui tv3.lt sakė ji. Anot G. Biržytės, dėstytojų bendravimas socialiniuose tinkluose yra gana asmeniškas dalykas, tačiau nereikia stebėtis, kad prie tokio įrašo prisidėjo N. Maliukevičius.

REKLAMA

„Dabar stebite komunikaciją socialiniuose tinkluose. Vieni dėstytojai čia yra aktyvus, kiti – mažiau. O N. Maliukevičius kaip informacinio lauko žinovas būtent čia yra labai aktyvus“, - svarsto pašnekovė.

Tiesa, paklausus, ar tai galėtų būti nauja tendencija akademiniame bendravime, atstovė teigia, jog toks būtas yra greitesnis, tačiau studentai yra skatinami su dėstytojais bendrauti elektroniniu paštu.

„Tikrai pastebime tokią tendenciją. Tai gali būti greičiau nei į dėstytoją kreiptis elektroniniu paštu, tačiau stengiamės akademinėje bendruomenėje šias kanalais naudotis saikingai“, - sako G. Biržytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų