Alytaus meras Nerijus Cesiulis – apie lemtingą vakarą, kai susipažino su mylimąja, iššūkius santykiuose ir laimingos santuokos receptą

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis yra puikiai žinomas ir už miesto ribų. Dar praėjusiais metais jis tapo metų mylimiausiu žmogumi, o apie vyro atliktus darbus neretai rašoma spaudoje. Vis dėlto nedaugelis žino, koks jis yra namuose. 

12

Naujienų portalui tv3.lt Alytaus miesto meras N. Cesiulis atvirai prabilo apie savo laimingos santuokos receptą bei prabilo apie pažintį su žmona.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alytaus meras Nerijus Cesiulis – apie lemtingą vakarą, kai susipažino su mylimąja, iššūkius santykiuose ir laimingą meilės receptą

Meilė užgimė klube

Pradėdamas pokalbį apie savo laimingą santuoką, N. Cesiulis prisiminimais nusikėlė į naktį, kuomet susipažino su Aurelija.

„Mes susipažinome naktiniame klube. Aš ją pamačiau ir mes pradėjome bendrauti, pašokome. Vėliau prie mūsų bendravimo prisijungė socialiniai tinklai ir pradėjome bendrauti. Mes pakankamai ilgai draugavome kartu – apie 5 metus. Vėliau supratome, kad negalime vienas be kito ir pradėjome galvoti apie bendrą gyvenimą. Dabar santuokoje esame 9 metus, o kitais metais bus 10 metų“, – šyptelėjo jis.

Paklaustas, ar nebijojo žengti pirmo žingsnio ir pakviesti Aureliją į pasimatymą, vyras tikino, jog jis yra drąsus žmogus: „Visada buvau drąsus žmogus ir man nėra sunku prieiti prie žmogaus ir kažko paklausti ar užkalbinti. Aš gal esu dar tos senesnės kartos atstovas, kuris moka be socialinių tinklų bendrauti.“

Politiko ir policininkės laimingos santuokos receptas

Alytaus miesto meras taip pat užsiminė ir apie itin pavoginą profesiją – policininko. Būtent šį darbą ir dirba jo vaikų motina bei žmona. Nepaisant to, jog šis darbas ir reikalauja daug budrumo ir drąsos, tačiau laimei, jo mylimoji dar niekada nebuvo patyrusi itin ekstremalios ar pavojingos situacijos.

„Gyvenime niekada nežinai, kas įvyks. Policijoje irgi. Kalbant apie rimtus incidentus, tai mano žmonai tikrai tokių nebuvo. Ar nebus, nežinau. Jos darbas yra vienoks, o mano – visiškai kitoks. Mes į vienas kito darbus nesikišame. Žmona gal norėtų, kad būčiau daugiau namuose ir dirbčiau kitokį darbą. Aš gal irgi norėčiau, kad ji dirbtų kitokį darbą, bet mes suprantame, kad vienas kito negalime pakeisti“, – atskleidė pašnekovas. 

Tęsdamas pokalbį apie savo žmoną bei šeimą, Nerijus atskleidė ir savo laimingos santuokos receptą.

„Reikia nebandyti pakeisti vienas kito. Kiekvienas žmogus yra asmenybė ir nereikia kito žmogaus bandyti susikurti pagal save. Jeigu tu nebandai nieko pakeisti ir turi savo pomėgius, mąstymą, tuomet tai yra svarbiausia. Aišku, kad reikia ir rasti dalykus, kurie vienija. Mūsų šeimą vienija kelionės, laikas parleistas kartu ir vaikai. Šie dalykai ypač svarbūs mūsų šeimai“, – dėstė jis.

Nors ir pora turi savo santuokos receptą, tačiau retkarčiais ir būna tam tikrų nesutarimų: „Nėra šeimos, kurioje nebūtų tų nekalbadienių, bet mus dabar prakalbina vaikai. Šioje vietoje mus suvienija vaikai ir tie nekalbdieniai būna trumpi, smulkmeniški ir dėl nieko.“

REKLAMA

Alytaus meras taip pat atskleidė, kad namuose yra visai kitoks, nei darbe: „Mes visi vieną gyvenimą turime darbe ir kitą – namuose. Namuose aš esu paprastas žmogus, kuris sprendžia elementarius klausimus. O darbe man reikia priimti sprendimus. Namuose aš esu tėtis, kuris leidžia dukrai lipti ant galvos ir pinti kasytes, ir dažyti blakstienas. Suprantu, kad reikia skirti laiko vaikams ir su jais žaisti bei mokinti. Manau, kad daugelis iš mūsų skiriasi, kokie yra darbe ir namuose“, – baigdamas pokalbį sakė N. Cesiulis.


Rašyti komentarą...
Z
Z
2021-10-22 07:23:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trūkumas dėmesio šitam ponui, seni girdėti bajariai
Atsakyti
0

K
Kodėl neparašė apie Minedo koncertus Aly
2021-10-22 18:57:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Xcx
Atsakyti
0

K
Kokiame
2021-10-24 21:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
policijos skyriuje dirba jo žmona? Ar tiesa, kad ir jos mama buvo policininkė?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų