Stonkus atšventė gimtadienį: vienas kadras užminė mįslę

Gegužės 3-iąją garsus šalies komikas bei laidų vedėjas Mantas Stonkus minėjo ypatingą dieną – jam suėjo 32-eji.

Indrė ir Mantas Stonkai (nuotr. Fotodiena.lt)
23

Mantas savo paskyroje taip pat pasidalijo ir nuotaikingais kadrais iš gimtadienio šventės.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mantas Stonkus atšventė gimtadienį

Beveik 200 tūkst. gerbėjų armija socialiniame tinkle „Instagram“ turintis vyras sulaukė pačių gražiausių sveikinimų iš savo sekėjų bei draugų.

„Maestro, būk pasveikintas“, „Su gimtadieniu“, „Sveikinu ir apkabinu“, „Būk laimingas“ – rašė internautai.

Tiesa, buvo ir tokių internautų, kurie pastebėjo, kad nuotraukoje šalia Manto nėra jo žmonos Indrės.

Vienas internautas taip pat pasidalijo komentaru: „Indrė fotografuoja, kad kadre nėra?“, o kitas rašė: „Žmonos nėra, karjerą daro...“

Santykių krizė?

Primename, kad buvo manoma, jog aktoriaus Manto Stonkaus ir jo žmonos bei televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės šeimą ištiko santykių krizė.

Asmeninėmis nuotraukomis socialiniuose tinkluose besidalinanti šeimyna anksčiau drąsiai demonstruodavo meilę vienas kitam, tačiau kurį laiką pora vis daugiau laiko praleido atskirai. Socialiniuose tinkluose kuri laiką buvo nematyti jų nuotraukų, o M. Stonkus netgi pastebėtas be žiedo.

REKLAMA

Pora apie skyrybas kalbėti nepanoro ir vengė bet kokių kalbų. Susisiekus su Indre, ir paklausus, ar gandai yra teisingi, ši komentuoti atsisakė, teigdama, jog tai – tikra nesąmonė.

„Nemačiau jokių publikacijų. O dieve tu mano, aš esu išvykusi, dabar dirbu, tikrai nekomentuoju tokių nesąmonių“, – tada naujienų portalui tv3.lt sakė ji.

Panašu, kad moteris buvo teisi, neseniai Mantas instagramo paskyroje pasidalijo šilta nuotrauka, kurioje pozavo visa Stonkų šeima. Visų veidus puošė šypsena, o Mantas didžiavosi savo vaikų pasirodymu teatro šventėje.

„Mano vaikų teatro šventė, buvo kokius 3 kartus profesionalesnė už „Auksinių kryžių“ ceremoniją,“ – po nuotrauka rašė vyras.

Trūko kantrybė

Kelios valandos prieš pasirodant šeimos nuotraukai, M.Stonkus ne juokais plūdosi keiksmais.

Ilgą laiką įvairiausios Lietuvos pramogų pasaulio garsenybių gyvenimo subtilybės yra aptarinėjamos slaptame forume „Discord“. Čia tūkstančiai internautų, užsislėpę po slapyvardžiais, narplioja pačias įvairiausias temas. Viena tokių – Stonkų santykiai.


Rašyti komentarą...
E
Ema
2019-05-05 14:59:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susireikšmines žmogelis kokia žvaigždė nematau aš jo žvaigžde o už tokius išsireiškimus tai panašiau į mužiką
Atsakyti
-9

D
Dzin
2019-05-05 12:02:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirma karta apie tokį psl išgirdau ir manau kad milijonas apie tokį irgi net nežino. Tai nereikia Mantai imti į galvą tokiu nesąmonių. Gyvenk savo gyvenimą, turėtum senai būti įpratęs prie įžymaus gyvenimo. Nieko nepadarysi, aplinkui daug piktų žmonių, bet nereikia apsikrauti. Labai graži šeima esat ir bukit stiprus.
Atsakyti
-2

P
POZITYVĖ
2019-05-05 19:53:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl mes eilinį žmogelį, pasirodžiusį viešam kontekste, įvardijame žvaigžde?Tokių kaip Stonkai Lietuvoje tūkstančiai. Gaila, pinigus medžiojantys prodiuseriai pasistveria ,, veidelius" ir ,,humorų kontekstus" , semiasi pinigėlius, užpildo ekranus, sklando šeimyninės legendos ir tiesiog teršia eterį. Juk yra ir eilinių, bet talentingų žmonių!
A, jie pelno kažkam neatneš, nes ne kvaili..
Lietuva , kur tu eini...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų