Stasiulytė prabilo apie bėdas po gimdymo: „Kuo ilgiau nieko nedarysiu, tuo daug daugiau investicijų reiks“

Talentingos kino, teatro bei televizijos aktorės ir prodiuserės Inetos Stasiulytės gyvenimas šiandien kupinas malonių išbandymų. Prieš puse metų susilaukusi antrosios dukters Frėjos žinoma moteris netruko grįžti į filmavimų aikštelę, rašoma pranešime spaudai.

Ineta Stasiulytė (Paulius Peleckis/Fotobankas)
34

Ineta atvirauja – dėl vėl aplankiusių motinystės džiaugsmų laiko sau beveik nebelieka, tačiau moteris mano, kad labai norint, įmanoma suderinti viską.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stasiulytė prabilo apie bėdas po gimdymo: „Kuo ilgiau nieko nedarysiu, tuo daug daugiau investicijų reiks“

Spalio mėnesį į pasaulį atėjusi Inetos Stasiulytės ir šokėjo Deivido Meškausko dukra Frėja į jųdviejų gyvenimą įnešė gausybę malonių pokyčių. Antrą kartą tapusi mama Ineta neslepia, jog laiko sau lieka vis mažiau, tačiau dėl to ji visai neišgyvenanti.

„Kas man yra motinystė? Tai nedaryti manikiūrai, pedikiūrai, ataugusios plaukų šaknys keturis mėnesius. Man tai yra visiškas atsipalaidavimas“, – su šypsena veide pasakoja Ineta.

Nors aktorė stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su šeima, vietoje ji nenustygsta ir nepraėjus nė keliems mėnesiams po dukrelės gimimo, ji vėl sukosi filmavimo aikštelėje.

„Mano gyvenimas dabar atrodo labai nuostabiai ir viską daug daugiau spėju negu apskritai spėdavau iki tol. Dabar esu priversta susiplanuot viską labai tiksliai ir man tas patinka ir labai tinka“, – pasakojo Ineta.

Ineta atvirauja, jog vos Frėjai užmigus, ji skuba rūpintis savimi – pasilepina skania kava ar keliomis mėgstamo serialo serijomis. Moteris atskleidžia, kad rūpesčių sūkuryje taip pat svarbu ne tik pasirūpinti malonia veikla ar savo išvaizda, bet ir sveikata. Aktorė atskleidė, kuo ji rūpinasi itin skrupulingai.

REKLAMA

„Niekada nebuvau iš tų, kurios perdėtai rūpinasi savo išvaizda, tačiau visada didelį dėmesį skyriau dantų sveikatai. Ypač po antrojo nėštumo, nes per jį panelė Frėja pasisavino daug dalykų iš manęs. Puikiai suprantu, kad kuo ilgiau patempsiu ir nieko nedarysiu, tuo daug daugiau investicijų reiks dantų tvarkymui. Nuo dantų netgi priklauso mūsų stuburo būklė, būtent dėl to svarbu yra susirasti gerą specialistą, kad visą tai paaiškintų ir domėtis tuo, kaip rimtu dalyku“, – mano Ineta.

Ineta savo šypsenos estetiką ir sveikatą nusprendė patikėti implantologijos ir estetinės odontologijos klinikai „Neodenta“ įsikūrusioje Kaune.

Pirminės apžiūros metu buvo atlikta žandikaulių ir dantų 3D kompiuterinė tomografija, o konsultacijos metu įvertinus visus duomenis, nutarta protezuoti krūminius dantis naudojant 3D CEREC kompiuterinę skenavimo sistemą. Šios inovatyvios įrangos pagalba trūkstamą dantį ir prarastą sąkandžio aukštį galima atkurti preciziškai tiksliai šiuolaikiniais, aukštos kokybės dantų vainikėliais.

„Ši technologija yra viena pažangiausių inovacijų naudojama šiuolaikinėje odontologijoje. Ji suteikia galimybę labai tiksliai, tiesiogiai skenuojant dantis, užfiksuoti duomenis ir perkelti juos į skaitmeninį formatą, kurį galima pakoreguoti pagal gydytojo rekomendacijas ir paciento norus. Tai leidžia išgauti maksimalius protezavimo rezultatus bei sutrumpinti pačios procedūros laiką, kadangi dantų antspaudai nuimami klinikoje ir siunčiami į joje esančią dantų technikų laboratoriją“, - pasakojo implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ gydytojas odontologas-ortopedas Darius Kunčius.

REKLAMA

Anot klinikos profesionalų, CEREC technologija yra naudojama ne tik dantų protezavimui, bet ir kitų procedūrų metu. Sistema yra sukurta palengvinti protezuojančio gydytojo odontologo darbą, padaryti jį tikslesnį ir greitesnį, per vieną apsilankymą naudojant naujausias šiuolaikines medžiagas ir technologijas pagaminti protezą, atitinkantį aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus.


Rašyti komentarą...
A
Astra
2019-05-06 21:52:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai čia dantistų reklama pro Stasiulytę?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų