Garsios moterys apsilankė mamų renginyje: dalijosi intriguojančiomis istorijomis

Esamos ir būsimos mamos sekmadienio rytą rinkosi į konferenciją sąmoningoms mamoms „Sveika ir laiminga mama“, vykusiame naujojoje Vilniaus „Siemens“ arenos erdvėje „Confer by Siemens arena“.

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“
30

Pernai sužavėjusi minias, šiemet vienintelė tokia konferencija Baltijos šalyse dar įspūdingesnė – pranešėjų gretose 14 ryškių užsienio ir Lietuvos mokslininkų, lektorių, autorių, trenerių.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsios moterys apsilankė mamų renginyje: dalijosi intriguojančiomis istorijomis

„Pernai pamatėme, kokia aktuali sąmoningos motinystės žinia yra Lietuvos moterims. Ir jei pernai daugiau dėmesio teko moteriai, tai šiemet mūsų pranešėjai nemažai kalbės ir apie vyrus – juk jie taip pat išgyvena didelių pokyčių, su kuriais tenka susidoroti.

Tik visi kartu vieni kitus apgaubdami dėmesiu, meile ir pagarba galime susikurti džiaugsmo ir atradimų kupinus gyvenimus“, – sakė konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatorė Inga Jablonskė.

Šiųmetės konferencijos šūkis „Vaikai auga, auk ir tu“, tad ir gvildenamų temų amplitudė gana plati – nuo sveikatos atradimų, vidinių traumų gydymo iki besąlygiškos meilės ir bendros aktyvios veiklos su vaiku idėjų. Be to, kiekviena tema orientuota į ateitį, t. y. kaip elgtis dabar, kad ateityje galėtume džiaugtis klestinčia savimi ir savo atžala.

REKLAMA

„Anksčiau motinystė buvo grįsta iš kartos į kartą perduodamomis žiniomis ir intuicija. Šiandien turime milžinišką kiekį informacijos, su kuria susidoroti ir atsirinkti sau tinkamiausią, yra gana sudėtinga. Konferencija „Sveika ir laiminga mama“ yra koncentruotas vienos dienos filtras, pateikiantis aktualiausias įžvalgas. Tai didelis įkvėpimas ir žingsnis link siekio būti sveika ir laiminga“, – teigė I. Jablonskė.

Bene ryškiausia konferencijos žvaigždė – JAV endobiogeninės medicinos ekspertas dr. Kamyaras M. Hedayatas, pas kurį keliauja pacientės iš visos pasaulio. Dr. K. M. Hedayatas padės įveikti vieną didžiausių šių dienų iššūkių – sustiprinti savo fizinę ir emocinę sveikatą.

Pasitelkdamas endobiogeninę mediciną, dr. Hedayatas gydė JAV kariuomenės veteranus. Vėliau ši sėkminga jo patirtis tapo „Netflix“ dokumentinio filmo dalimi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų