Williamsas su žmona pasitraukė iš „X faktoriaus“: priežastis stebina

Populiariame Anglijos TV šou „X Faktorius“ komisijos kėdėje turėję sėdėti dainininkas Robbie Williamsas ir žmona, aktore Ayda Field atsisakė šios galimybės.

Robbie Williamsas su žmona (nuotr. Vida Press)
11

Pora liko nepatenkinta pasiūlytu honoraru – 11,5 mln. eurų siekiančiu atlyginimu.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Williamsas su žmona pasitraukė iš „X faktoriaus“: netiko milijoninis atlyginimas

Pasirašę beveik 12 mln. eurų kontraktą pora nusprendė, kad jų dalyvavimas vertas didesnės sumos, tačiau Simonui Cowellui atsisakius padidinti honorarą Robbie su žmona nesutiko toliau dalyvauti TV šou.

Priėmusi sprendimą pora su pagrindiniu prodiuseriu išsiskyrė taikia, neseniai visi kartu atostogavo. Pora „X faktoriuje“ teisėjavo beveik metus.

Garsiojo hito „Angels“ atlikėjas Robbie Williamsas mėgaujasi ne tik mylimosios Aydos Field dėmesiu, bet taip pat ir nesibaigiančia šlove.

Ne vieną gerai žinomą dainą sukūręs atlikėjas žinomas visame pasaulyje – koncertinius turus jis rengia ne tik JAV, bet ir Europoje, Azijos šalyse.

Visai neseniai R. Williamsas savo gerbėjus nustebino ir itin brangiu pirkiniu – kartu su žmona jie nusipirko naujus namus.

Kalifornijoje, Malibu mieste jis įsigijo įspūdingą vasarnamį už 21 milijoną dolerių. Tiesa, milijonus pora gavo po pasirašyto kontrakto su „X faktoriumi“.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų