Prie neįgaliojo vežimėlio prirakinta moteris bjaurisi aplinkiniais: jų reakcija verčia aiktelėti

Nepaisant to, kad daugelis į prie neįgaliojo vežimėlio prirakintus asmenis žiūri su užuojauta, šiems gailesčio visiškai nereikia, o kai kuriuos komentarus jie laiko įžeidžiais.

16

34 metų moteris Gem Hubbard atskleidė, koks kitų žmonių elgesys ją erzina labiausiai.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prie neįgaliojo vežimėlio prirakinta moteris bjaurisi aplinkiniais: jų reakcija verčia aiktelėti

Pasirodo, kad moteris ne kartą yra sulaukusi komentarų, jog yra „per graži“, kad sėdėtų neįgaliojo vežimėlyje. Anot Gemos, tokie komentarai jai yra bjaurūs ir nemandagūs.

„Kadangi sėdžiu neįgaliojo vežimėlyje, dažnai tenka susidurti su stereotipais. Žmonės galvoja, kad aš esu psichiškai nestabili ir bendrauja su manimi taip, tarsi būčiau vaikas“, – sako ji.

Taip pat ji atskleidė, kad kartais aplinkiniai visiškai nejaučia ribų. „Negaliu pakęsti, kai visiškai nepažįstami žmonės, kuriuos matau pirmą ir paskutinį kartą gyvenime, manęs klausia, kas nutiko? Manau, kad tai yra nemandagu – jie kišasi į mano privatumą. Nenoriu nieko aiškinti tiems žmonėms“, – sako G. Hubbard.

Kai kurie dar sako jai ir tai, kad iš jos balso nepanašu, jog ji turėtų negalią. Norėdama sustabdyti tokį keistą požiūrį apie žmones, sėdinčius neįgaliojo vežimėlyje, Gem netgi sukūrė savo „YouTube“ kanalą, pavadinimu „Ratai – ne aukštakulniai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų