Paaiškėjo 2-ojo „Eurovizijos“ pusfinalio nugalėtojai: į kitą etapą keliaus 4 laimingieji

Šį šeštadienio vakarą žiūrovus prie televizijos ekranų subūrė paskutinis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų pusfinalis. Šiandien paaiškės, kurie 4 atlikėjai keliaus į finalą, įvyksiantį vasario 23 dieną.

2-asis „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalis (tv3.lt fotomontažas)
101

Kaip ir praėjusį kartą, taip ir šiandien čia pasirodys daugybė žinomų veidų, kuriuos pristatys laidos vedėjai Gabrielė Martirosianaitė ir Giedrius Masalskis.

(101 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 2-asis „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalis

Antrojo pusfinalio metu ant scenos lips Šarūnas Mačiulis, Aldegunda, Soliaris & Foreign Souls, Allen Chicco, Jurgis DID & Erica Jennings, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, Monika Marija, Živilė Gedvilaitė, „Original copy“, Paola Hart ir „MaNNazz“.

Komisijos kėdes šiandien užėmė muzikologas Ramūnas Zilnys, kompozitorius ir LATGA narys Deivydas Zvonkus, operos solistė Sigutė Stonytė, dainininkė Ieva Narkutė ir kompozitorius Vytautas Bikus.

Pasirodžius visiems dalyviams, ir pasibaigus balsavimui, komisijos balsus, kaip jau įprasta, perskaitė R. Zilnys.

Po 0 taškų iš komisijos gavo Ž. Gedvilaitė ir Š. Mačiulis. 1 balą komisija suteikė Aldegundai, 2 – Paolai Hart, 3 – „Original Copies“, 4 – Soliaris & Foreign Souls, 5 – „Mannaz“, 6 – Alen Chicco, 7 – Jurgis DID & Erica Jennings.

REKLAMA

Po 10 balų iš komisijos gavo Monika Marija ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, o pirmąją vietą užėmė ir 12 balų gavo Jurijus.

Žiūrovai pimąją vietą skyrė Jurijui Veklenko, antrąją – Jurgis DID & Ericai Jennings, trečiąją – grupei „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, o ketvirtąją – Monikai Marijai.

Susumavus bendrus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad į kitą etapą keliauja Jurijus, grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Monika Marija ir Jurgis DID & Erica Jennings.

Primename, kad pirmojo pusfinalio metu teisę toliau varžytis „Eurovizijoje“ iškovojo Jurgis Brūzga, su kita daina pasirodžiusi Monika Marija, Juna ir Henry&Tommy Modric.

Visos 2-ojo pusfinalio akimirkos – nuotraukų galerijoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų