„G&G Sindikatas“ prabilo apie užvirusią košę: „Jie nori turėti savo vietą po saule“

Po muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ kilo nemažai diskusijų apie tai, kas neva iš tiesų turėjo tapti Metų hiphopo grupe. Keliais negražiais žodžiais apsisvaidė į apdovanojimą pretendavę atlikėjai „Flying Saucer Gang“ bei viską iš šalies stebėjęs Free FingaTomas Narkevičius.

„G&G Sindikatas“ prabilo apie užvirusią košę: „Jie nori turėti savo vietą po saule“ (Fotobankas)
154

Pastarieji tikino, kad scenos vilkams reikėtų leisti užimti vietas tobulėjančiam jaunimui.

(154 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apdovanojimų M.A.M.A. 2018 ceremonija

„Noriu pasakyti: didelė pagarba ir dideli linkėjimai „G&G Sindikatui“. Bet, M.A.M.A apdovanojimai, prašau, užleiskit jau pagaliau vietą naujiems, tiems, kurie to nusipelno. Ačiū, viso gero!“ – renginio scenoje pasakė ir „Flying Saucer Gang“ lyderis Remigijus Daškevičius.

Šie ir Free Fingos žodžiai: „Visi suprantam, kad ne G&G yra metų hiphopas, metų albumas. Kad ne Dynoro remiksas yra metų daina. Mes ne ateinam, mes jau atėjom, ir dalinti seniams apdovanojimus iš mandagumo yra juokinga.“ kaip reikiant įaudrino muzikos mylėtojus ir žmones suskalbė į dvi stovyklas. Vieni tikino, kad laimėjo tas, kas ir nusipelnė apdovanojimo, o kiti pritarė jaunųjų atlikėjų žodžiams.

REKLAMA

Apie verdančias diskusijas prabilo ir Grupės „G&G Sindikatas“ vadybininkas Justas Čekuolis. Vyras nemato šioje situacijoje jokio siaubo ir jokių pykčių. Jis tikino, kad visi jauni atlikėjai trokšt savo vietos po saule.

„Čia visiškai jokių pykčių, jokio karo nėra. Šį dalyką labiau eskaluoja žurnalistai. Iš tikrųjų jie pasakė labai teisingai – jie nori turėti savo vietą po saule. Mes jiems labai linkime, kad jie grotų ilgus metus ir tada juos išrinktų geriausia grupe, geriausiu albumu ir šiaip, metų grupe. Gal jiems pavyks tai kada nors pasiekti, jeigu jie dirbs ir toliau jiems taip gerai seksis, kaip pradžioje.

Aš nematau čia nieko dramatiško. Tai yra normalus jauno berno pasisakymas po tokio tipo renginio. Tai yra toks draugiškas „įgnybimas“. Nematau jokių problemų, čia viskas labai normalu“, – sakė Justas Čekuolis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų